Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért éppen velem nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éppen velem nem akar lefeküdni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egyetemisták vagyunk, egy kollégiumba járunk. Régebben próbálkoztunk, hogy akkor egymás között komolyabbra fordítjuk a dolgokat, de sajnos vagy nem sajnos nem sikerült, szex azonban volt, egyszer. Durván 1 hónapig tartott ez a kis kavarás.


Egy ideje aztán újra elkezdtünk sűrűbben dumálgatni. érdeklődni egymás felől. Egyik este négyszemközt egy jó hangulatú beszélgetés alkalmával előjöttek szexualitást érintő témák is többek között például az, hogy ő most úgymond szabad erkölcsűbben szeretne egy darabig élni és kipróbálni ezt azt, nincs vele semmi probléma. Én kapva kaptam az alkalmon, hogy jelenleg én se vágyom többre, szívesen lennék partner abban amiről beszél. Érdekes mód ő ezen meglepődött, hogy én szeretnék vele kapcsolatban bármit is mert szerinte fura lenne azok alapján ami eddig köztünk történt. Hát jó...


Néhány hete, egyik alkalommal arra gondoltam, hogy áthívom magamhoz és közösen eltöltünk egy estét a szobámban úgy is egyedül leszek és hát miért ne, talán sikerül összehozni egy kellemes estét.

Órákat töltöttünk nálam együtt, beszélgetés, filmnézés stb. nagyon élveztük, a végén az ágyban már egymásba is gabajodtunk. Azonban mikor én többet szerettem volna az ágyban gyakorlatilag megálljt parancsolt és megint csak azzal érvelt, hogy ez számára fura lenne, de nem értettem miért. Nagynehezen bele kellett törődnöm, majd elbúcsúztunk egy öleléssel és egy puszival.

Később is próbáltam érdeklődni nála, hogy miért de megint csak azzal jött, hogy fura lenne neki. EZ nem érv könyörgöm.


Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ha valaki arra vágyik mint amire ő, hogy akkor mostantól csúnya szóval többször szét szeretné tenni a lábát, akkor miért nem fekszik le azzal az emberrel a koliból aki a legmegbízhatóbb partner lehetne a számára?



2018. jún. 23. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki mint férfi. Külsőleg, méretre, vagy egyéb miatt. Vagy amikor szexeltetek nem mutattál kiemelkedő teljesítményt. Barátnak jó vagy, szexre nem.
2018. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Friendly zone... Aki egyszer beleesett az csapdában van...

MCSB - Mindig csak barát... és barátom, csapdába estél... ne várj se értelmet, se logikát...

2018. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy nagyon sokat gondolsz arra, hogy szexuálisan együtt vagytok és szeretnéd, ha ezt tisztáznátok, mert nem hagy nyugodni? Vagytok ennyire felnőttek, hogy egy ilyen beszélgetést meg tudtok ejteni?
2018. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer volt szex! Azt írod!

Gondolkozz! Akkor jó volt neki is? Mert ha nem szeretné újból, akkor nagy valószínűséggel csalódást okoztál neki!

2018. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet tobbet érezz vagy amit előttem is írtak.
2018. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Friendzónolt".
2018. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elkúrtad. Keress egy kis tündibündit aki ezer örömmel nyögne alattad.
2018. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert ő sokkal durvábban akarja tolni mint ahogy azt te gondolod.

Hagyd a fenébe ezt a hülye ribit.

2018. aug. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!