Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nagyon haragudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nagyon haragudnátok azért ha a barátotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk esküvőre, és ma elkaptam miközben a barátnőm felpróbálta a ruháját.. iszonyatosan szexi, nem is tudom talán soha életemben nem voltam még ennyire beindulva egy általa viselt ruhától, tényleg lenyűgözően izgató volt, feszes picit enged láttatni a melleiből, látom rajta, hogy finom anyaga van a színe is tetszik, a szabása is pazar, látni a combjait de mégsem mini egyszóval tényleg parádésan csinos.. csinos.. izgató.

Ha gáz ha nem felállt tőle. És nem tudok másra gondolni azóta, hogy elkapom és kegyetlenül megdugom.


Na most elmentek cipőt venni mert ami van neki az nem jó úgyhogy nem volt alkalmam ágynak dönteni.. viszont mielőtt az esküvőre megyünk biztos vagyok benne, hogy nem fogom kibírni hogy ne dugjam megindulás előtt.. egyszerűen tényleg nem, most is teljesen tropán vagyok, elmondhatatlanul felizgatott és nagyon nagyon nagyon kívánom.


tudom esküvő egyenlő kapkodás stb, ahol csinos akar lenni.. de előtte megy fodrászhoz sminkeshez körmöshöz áh, rosszul vagyok ha belegondolok hogy mennyire szexi lesz :D szóval biztos nem fogom kibírni, hogy ne döntsem meg indulás előtt.. ettől ti kiakadnátok?


2018. jún. 24. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha indulás előtt akarna a párom megdöngetni akkor intézze úgy hogy utána normálisan rendbe tudjam szedni magam és ne az legyen hogy a vak is lássa hogy kb 10 perce durrantott meg a párom!

24B

2018. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha lenne egy kis időm akkor biztos hagynám hogy együtt legyünk, sőt örülnék neki hogy ennyire be tudnálak inditani.
2018. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Kanos vagy a csajodtól. És erről képes voltál egy kisregényt írni?


De javaslom ne próbálkozz, mert el fog hajtani a francba, mivel feszült és siet, mert "készülődni kell". Ha meg sokat erősködsz, még jól össze is balhéztok majd. Esetleg később, a lagziban találhattok rá alkalmat, amikor már ő is lenyugodott és jól érzi magát de addig fogd vissza magad.

2018. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem örülnék neki, ha sminkes és fodrász után akarna elkapni.

Kócos hajjal és lefolyt sminkkel kéne esküvőre mennem.

Előtte kapjon el, ne utána!

2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg ne megdöngetésben, hanem kiverésben vagy szopásban gondolkodj. De ha úgy érzed, akkor verd ki magadnak, és attól is egy kicsit megkönnyebbülsz. Oszt még mindig kérheted, hogy máskor is öltözzön úgy fel.
2018. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Bírjál már magaddal,elképesztőek a férfiak de komolyan.
2018. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te csak ábrándozol mesemondó :) 😂
2018. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te egy idióta vagy kérdező. Nem jó, ha akkor szexelsz vele, ha hazaértek? Beteges gy.ker...
2018. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondneki,hogy vágja magát puccba aztán csináldmeg.

Mit kell eze ennyit agyalni?

Ha krdezi miert akkor a válasz:hogy biztosan minden okés e,nem kell e tovább válogatni,stb.

2018. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!