Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett, testesebb nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett, testesebb nőket milyen szexpartner oldalon találok?

Figyelt kérdés

Imádom a duci nőket, de egyszerűen nem találok senkit, lehet túl vékony vagyok 183 magas 75kg?


Duci nők írjatok privátban is!


2018. jún. 24. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Molett nők mindenhol vannak, ezek szerint eddig csukott szemmel jártál az utcán...

De elég alacsony az önbecsülésünk ahhoz, hogy ilyen egyéjszakás marhaságokba belemenjünk.

Nem valami próbababák vagyunk, akikkel ki lehet próbálni, hogy vajon milyen lehet kövér nőt dugni...

2018. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen! Az előző válaszolónak igaza van. Rengeteg molett lány van. Én is az vagyok.

És sokunknak nincs elég önbecsülése ahhoz, hogy egy "jó" férfival keveredjünk kalandokba, mert valami gonosz viccnek tartjuk a férfi közeledését


Viszont a telt lányok között is azért van olyan akinek teljesen jó az önbizalma és szívesen veszi az ilyen jellegű közeledést.


21L

2018. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!