Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért lehet? Mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy vajon miért lehet az, hogy maszturbálás közben (csiklóizgatás) eljutok addig, hogy egy bizsergető, jó érzés van, akár a lábam is megremeg egy kicsit, de ennél tovább sosem jutok? Olyan, mintha egyszerűen nem bírnám folytatni. De nem hiszem, hogy ez már orgazmus lenne. De akkor miért nem megy ennél tovább és mit kéne csinálnom, hogy menjen? (Még szűz vagyok, a barátommal pettingelés közben sem jutok túl azon az érzésen). 21/L

2018. jún. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Pedig az már az orgazmus, csak nem annyira intenzív, mint máskor. A sütemény sem sikerül mindig egyformán, az orgazmus is néha egetrengető, máskor meg csak átlagos. :)
2018. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom. Nem azt szokták mondani, hogy azt tudj az ember, ha orgazmusa van. Én nem vagyok benne biztos, hogy az volt. És mivel mindig csak idáig jutok el, szerintem még sosem volt ténylegesen orgazmusom.
2018. jún. 24. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Most csak arra tudok gondolni, hogy nekem férfiként néha volt olyan, hogy megvolt az inger, és olyan volt, mint egy kis orgazmus, lüktetett is, de a sperma nem jött ki. Aztán nem is tudtam rendesen elmenni, és elmúlt az inger. Olyankor van, amikor nem kívánom annyira, vagy befejezik idő előtt, vagy fáradt voltam, ilyesmi. Sokkal erősebb inger kell, erősebben kell dörzsölnöd, és akkor jön az egetrengető űrbekilövés.
2018. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ez a helyzet. De miért lehet az, hogy úgy érzem, hogy olyankor nem bírom folytatni? Olyan érzés, mintha túl erős lenne az inger, de arra meg mégsem elég, hogy ténylegesen elélvezzek.
2018. jún. 24. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyengébben csináld !
2018. jún. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott lenni ilyen. Vagy túlságosan akarom, ezért rágörcsölök, és elfáradok benne és épp csak lüktet, de semmi jó. Utána meg már nem tudok hozzáérni, mert érzékeny. Legyél ellazult, akkor kezdd el, ha már kellően fel vagy izgulva és szép lassan, fokozatosan gyorsíts rajta. Nem kell erősen rányomnod az ujjad, meg fogod találni, hogy milyen gyorsaság és mekkora erősség kell ahhoz, hogy jó lenne. Onnan fogod tudni, hogy jön, hogy csak húzódik, érzed, hogy egyre nő benned az izgalom, aztán egyszer csak kirobban belőled és hosszú másodperceken át csak lüktetsz. Én közben is rajta hagyom az ujjaimat, így még jobb.
2018. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!