Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochistaként miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochistaként miért olyan nehéz partnert találni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy van néhány vágyam, ami azért nem hétköznapi, viszont mindenki teljesen ellene volt eddig, akivel beszéltem. Nem azt várom hogy szeresség, de teljesen hülyének néznek és elzárkóznak tőle. Főleg a farokkínzás izgat és nem olyan véres dolgok. De még akkor sincs benne senki, ha mondom nekik, hogy nem is igazán fájnak ezek, ránézésre rosszabbnak tűnnek, mint amilyenek valójában.

2018. jún. 25. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert az ember alapvetően empatikus lény és nem szeret ok nélkül kegyetlenkedni más élőlényekkel. Az S/M-hez speciális körülmények és lelkivilág kell (pl uralkodásra, leigázásra vágyás) ez nem mindenkiben van meg. Javaslom, keress speciálisan S/M oldalakon partner után, a való életben elég kevesen vannak, egy kicsi szubkultúra (A "szürke ötven"-féle fasságokat ne számoljuk ide lééccci...).
2018. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
mazó nőt is nehéz találni... nekem 5 éve nem sikerül :/ de c'est la vie...
2018. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
smpixie-t néztétek már?
2018. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Ha a prostitúciót be lehetne tiltani, (mert tulajdonképpen nem legális) akkor a szado-mazo lenne szerintem a következő!

A szex élvezhető anélkül, hogy bárkit bántanék, vagy bárki bántana. Tehát a hiba az ön készülékéban van! De lelketek rajta!

2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem m-ként (n/20) sikerult partnert talalnom. Nyilvan nem ugy inditottam nala, hogy legyszi harapj meg itt, meg csinald ugy, hogy fajjon stb. Nem ajtostul rontunk a hazba. De erdemes odafigyelni, mikor ismerkedtek, hogy a partner ne legyen az a tutyimutyi alkat, legyen hatarozottabb, kulonben az egyuttlet se lesz az igazi (szerintem) Na es amikor oda jutottunk, hogy elso egyuttlet, akkor eleg, ha csak odaszurod neki mikozben nyal, vagy csokolgat, hogy "meg", vagy, hogy ezt igy szereted, vagy azt meg ugy stb. Ha a pasi (vagy lany) nem egy s.ggf.j, akkor nem fog hulyen nezni, vagy csesztetni azert, mert oszinte vagy szex kozben. Persze aztan kesobb egyszer feljott temaba, hogy azert feltunt neki, hogy erosen mazochista vagyok, de en ugy lattam rajta, hogy o total elfogadja, hogy en igy szeretem a szexet, es ettol a szemeben ugyanaz maradtam. Olyat keress, aki hatarozott, de ugyanakkor nagyon kedves.
2018. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gyilok91 válasza:
69%
De Mazochistaként nem okoz neked örömet az a szenvedés, hogy nem találsz partnert?
2018. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nagy_Manitu ***** válasza:
0%

Azaz élvezed hogy bántanak...

Akkorazt isélvezned,kéne hogy nincs kibántson. Ezzel bántanak.

De ha jobban ráfekszel,akkor lesz Dominád, ingyé is!:)))

2019. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert a legtobb nonek aki hajlando ilyesmiket csinalni, van annyi esze h penzt is ker erte. Nem majd csak ugy kielegitik a perverzioidat puszira.
2019. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert az ember eredendően jó.

A szado és a mazó pedig betegségek. Lelki betegségek.

Lepontoztok, mert fáj az igazság. De akkor is igauság lesz ha már csak én tudom azt.

2019. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kisördög1 ***** válasza:
72%
Rossz helyen kerested eddig. A nem hétköznapi vagy szokványos vágyakat is meg lehet élni, persze nem könnyű partnereket találni hozzá, de azért nem lehetetlen.
2019. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!