Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alábbi termékek szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi termékek szerintetek alkalmasak szexuális segédeszköznek?

Figyelt kérdés

Találtam egy guminőt meg egy gumiférfit és azon gondolkodom, hogy ezek (ennyi pénzért?) alkalmasak-e arra, amire alapból szokták ezeket használni... Nincs feltüntetve a guminőn, hogy hány "bemenetes", a gumiférfin kb semmi adat nincs... Vagy ezek csak amolyan viccnek jó felfújható emberkék lennének?

Tömören: szerintetek dugható ez a guminő legalább 1 ponton? És a gumiférfinak használható a pélója?


Egy guminő:

[link]


És egy gumiférfi:

[link]



2018. jún. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak lufik.

Nem valódi segédeszközök

2018. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaziak, vagy nagyon rossz minőségűek.
2018. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő használható szexuális segédeszközként. Csak használj óvszert,ha pl dugod őket,mert a spermának egy idő után kellemetlen szaga tud lenni.


Én tuti veszek egy guminőt....

2018. jún. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!