Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú felajánlja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú felajánlja, hogy megmasszírozza egy lány talpát, miért lábfetisista egyből?

Figyelt kérdés
Szeretem ha masszírozhatom a barátaim lábát mivel sztem a masszázs tök jó dolog. Tegnap a barátnőmnek felajánlottam, hogy megmasszírozom a talpát, ő meg elutasította, mert, hogy ez vmi lábfétis. Ezzel minden lány így van?

2018. jún. 27. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Én biztos szájbarúgnám az illetőt, akárki nyúlna a lábamhoz.

A legtöbb embernek a talp csiklandós. Nem véletlen nem szeretik az ilyesmit sokan.

2018. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nagyon erőlteted a masszázst és az már creepy
2018. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

én nem gondolnám rá egyből ezt

nem mindenki szereti a lábmasszázst hát van ilyen

én mondjuk nagyon szeretem a masszást nagyon jó méregtelenítő hatása is van és egyéb jótékony egészségügyi hatása is van valamint nagyon kellemes is lehet :)

2018. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért, és akkor mi van, ha történetesen lábfetisiszta? (amúgy kár tagadnod, én ennyiből már tudom, hogy az vagy. És nincs vele semmi baj.) Él egy primitív tabu ezzel kapcsolatban a lányokban. Meg kéne érteni, hogy a lábfetis egy nagyon kifinomult, nagyon odaadó és nagyon élvezetes dolog:


[link]

2018. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem lábfetisiszta nem ajánlja fel. Mivel te felajánlottad, ő elutasította, majd itt nyafogsz, szerintem is egyértelmű, hogy az vagy . Félreértés ne essen, nincs vele bajom, normális kereteken belül. L.
2018. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem szoktunk egyébként talpakat masszírozni.

Max vállakat.

2018. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

#4 Primtív tabu?

Az rohadtul nem minősül tabunak, ha utálom, hogy valaki fogdossa a lábam.

És az sem, hogy csikis.

Milyen odaadó és élvezetes lehet az, ha egyszerűen rühellem, ha valaki a lábamhoz ér?

Azt kéne felfogni, hogy nektek hiába áll a kis faxotok minden formás női lábtól, ha nekünk meg kicsit sem izgató, vagy jóleső a szitu.

2018. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

78% félnótás ismét vergődik.

Szánalom a köbön ez a "nő"

2018. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
En kifejezetten szeretem,ha a labaimmal foglalkoznak.
2018. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az rohadtul nem minősül tabunak, ha utálom, hogy valaki fogdossa a lábam."


De, pontosan ettől tabu. Oka van annak, hogy utálod. A lábról neked az a képzettársításod, hogy büdös, koszos, nem vonzó testrész, amit csak ne fogdossanak. Amint érne egy olyan élmény, aminek hatására ez megváltozik, megváltozna a véleményed is, hidd el :) Az ilyen nők hozzáállását is meg lehet változtatni sok-sok türelemmel.



"Azt kéne felfogni, hogy nektek hiába áll a kis faxotok minden formás női lábtól, ha nekünk meg kicsit sem izgató, vagy jóleső a szitu."


A szex már csak olyan, hogy megteszünk olyat is a másikért, amit magunktól nem tennénk. Nyalni se szeret mindenki, mégis megteszik a nőért.

2018. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!