Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek így?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ,aki nekem bejön. Elméletileg én is neki. Hat szerintem nős. De engem nem érdekel. Egy kicsit érdekből is tenném. Egy cégnél melózik ,ahova én nagyon szeretnék már évek óta bejutni,de oda csak nagy ismertséggel lehet,és hát gondoltam ő segíthetne. Nekem így duplán jó lenne. Szerintetek?
2018. jún. 27. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy büdös r...anc vagy.
2018. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És? Am is bejön,duplán jól járnék. Látom,hogy állandoan bámul.
2018. jún. 27. 11:42
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Sztem is
2018. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most a kérdésre válaszoljatok már.
2018. jún. 27. 11:43
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék ribi?
2018. jún. 27. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

lehet házas, de az előnyért bármit :D

azt a kva mekkora egy r1banc vagy :D

na ezek után már csak az kellene, hogy megdug, elkapsz valami nemi betegséget és még híreszteli, hogy ő kapta el tőled és még segíteni sem segít, sőt :D

2018. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Házas emberrel érdekből csinálnád, azért vagy az.


De hogy válaszoljak: Nem, nem tenném mert bennem van tartás. Szerintem neked tényleg duplán jó lenne, de ha kiderül akkor elb*szol egy házasságot és két karriert.

2018. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bem vagyok nemi beteg jó,megválogatom a partnereim. Gumiról hallottál már esetleg? Amúgy meg mindenhez 2 ember kell én úgy gondolom...ha ő benne van akkor már rég nem stimmel abba a házasságba valami...
2018. jún. 27. 11:58
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

drága ingyen pina vagy te :D

lehet "véletlen" seggbe is rak :D vannak azok a fajta idióták akik ezt alkalmazzák, na ha ő ilyen akkor azt érezni fogod :D

2018. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egézségére....

Erdekből teszem,na jó kicsit ő is érdekel..

2018. jún. 27. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!