Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, vagy a ferjemel hogy nem kivanja a szexet? 30N

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30 eves vagyok,a ferjem pedig 40. Nem szexelunk tul gyakran,kb hetente 1 alkalom,jo tufom nem keves ez sem de regebben meg az elejen szinte minden nap volt szex,most meg orulok ha a heti 1 alkalom osszejon. A legfobb gondom.az hogy tul hamar elmegy kb 10 perc egy aktus es utana tobbet o nem akar. Nallunk nincsen 2-3 alkalom.
2018. jún. 27. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Változott e valami mióta együtt vagytok?

Gyerek/gyerekek?

Ha szültél hogyan? Vaginális án vagy Császárral?

Változott e hátrányodra a tested?

2018. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem veled van a baj, heti 1 valóban kevés pláne ha ennyire nem kielégítő. De azt hogy 10 perces 1 lövetű már akkor is tudtad amikor összejöttél vele így ezt nem igazán róhatod fel, esetleg a mennyiségről kéne vele tárgyalni. Sokaknak a kor múlásával csökken az igénye, de ettől még ha neked lenne rá és megkéred attól még tud többet szexelni. 28/F
2018. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.Mivel régebben vagytok együtt (írod,hogy korábban nem így volt) teljesen elfogadott a heti egy együttlét, de ez egyéni igény kérdése.

Hosszabbítsátok meg az előjátékot, legyen utána egy kis ölelgetés, így hátha Neked is kielégítőbb az a 10 perc ami az aktív aktus.

2018. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg elhíztál?
2018. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kissé fiatalok vagytok ahhoz, hogy ilyen ritkán legyen szex.

Én 35 éves nő vagyok, és bár nincs állandó kapcoslatom, nálam naponta, max egy nap kihagyással mindig van szex.

Valami megváltozott köztetek, aminek oka van.

Miért nem beszéled meg ővele?

2018. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

Bocs...de nem lehet ,hogy saját nembeliek után kezd érdeklődni?

Nem szemétségből kérdeztem.

Nem jó ilyesmi miatt szomorkodni,még nagyon fiatal vagy%

szia

2018. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 40 vagyok, de nálunk van hogy hat hónapig vagy annál több ideig nem volt szex, egyikünknek sem hiányzott mert mindég elfoglaltuk magunkat jobb dolgokkal és annyi elég is volt.


Az elején mikor megismerkedtünk természetesen sűrűn együtt voltunk napi szinten is volt alkalom, de részemről mivel megismertük egymást már nem fűt a kíváncsiság és szépen lassan elmaradozottak az alkalmak.

Ő pedig sosem volt egy szexmániás típus, így most kiegyenlitjük egymást. :)

2018. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy mókus kerék! Ha naponta szexelsz akkor sokkal kevésbé vagy kiéhezve sokkal több ingert bírsz ki. Viszont ha hetenete csak egyszer szexelsz akkor nem is csoda hogy 10perc alatt elmegy és úgy kielégül hogy nem is kíván többet! Ha többet szexelnétek jobban bírná mint ahogy az régen is volt. Próbáld jobban felkelteni az érdeklődését! 33F
2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huh. Azért a korkülönbség nagy. Egy 40-es pasi már lehet, hogy megy lefelé (ok, nem törvényszerű), a 30-as nő meg épp kinőtt a tini korból.

Nem stresszel vagy dolgozik túl sokat a férjed? Gyerekek vannak?

Én elmennék a helyetekben egy hosszú hétvégére egy wellness szállodába, páros masszázs, pezsgős reggeli, fürcsi-pancsi, no tv meg telefon, privát spa. Hátha visszajön valami.

Drukkolok nektek!

2018. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!