Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Orális szexnél kié az elsőbbség? Pasi nyaljon előbb vagy ti kényeztettek elsőnek? Nyalás közben ujjazzon is a pasi? Milyen magasak, alkatúak vagytok? Hány évek?

2018. jún. 28. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én szeretek nyalni szóval ha szép a punci és ápolt meg némi vonzalom is van akkor mindenképp elsőnek nyalok, aztán persze ki nem maradhat a szopi :)
2018. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Én egy 32 éves tank aranka vagyok szőrös muffal.

Nincs elsőbbség. Aki kezdeményez az csinálja majd fordítva.

2018. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó, van hogy én szopom le először utána ő nyal ki engem, van hogy fordítva, helyzet hozza. Az ujjazas mellé nem elvaras de én csak úgy tudok elélvezni ha nyalás közben ujjaz is. 167 cm vagyok, molett, duci alkat és 20 éves
2018. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Bexartam "tank aranka"😂😁🤣
2018. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hangulat és a kielégülés a lényeg , nekem mind egy ki kezdi de kölcsönös legyen.

22

2018. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális eset ha van ebben bármi rangsor, hogy ki kezdi. Ahogy alakul, teljesen mindegy.
2018. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!