Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Dugtatok már tükör...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Dugtatok már tükör elött? Ugy értem, hogy néztétek közben magatokat ahogyan szexeltek? . Fel is szokott izgatni? Pl lebegö cicik? Vagy ahogy látod ahogy szopsz stb

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 10:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tükör van az ágyam fölött és mellett

Se a lebegő cicik, sem a szopás nem izgat

Inkább csak tetszik az összkép

2018. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tükör a szobámban,így nem.Én inkább nem nézném amúgy sem,hogy mit csinálunk.
2018. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
90%
Tükör van a szobánkban közvetlen az ágy mellett mi imádjuk és izgat engem is és a férjemet is,szeretem látni amit csinál velem a mozdulatokat és a saját testem látványát!!!Nem minden alkalommal fordulunk felé,de mikor igen abból nagyon buja szeretkezések sülnek el...
2018. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%

Imádom főleg mikor beguggolok a csajom felé és kitakarítja a puki lyukat


27 F

2018. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk dierkt ezért van tükör a hálóba
2018. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2018. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Tükrös ajtók vannak az ágyunk melletti ikea pax szekrényen, és egy hatalmas tükör van az ágyunk fejtámlája feletti falon. Utóbbit nem terveztük csupán költözésnél betoltuk az ágy mögé, hogy ne törjön össze, amíg fel nem szereljük. Majd megtetszett szex közben, hogy ott van. Felkerült a falra. Az új szekrényt már direkt tükrösre terveztük. ;-)

Izgató látni magunkat, egymást szex közben. Olyan látványban lehet részünk, amit alapesetben nem lát az ember. Ugyanilyen izgalmas, ha kamerázzuk is magunkat vagy egymást szex közben. Főleg, ha rá van kötve a hatalmas tévénkre. ;-) Élvezem a közösülést nézni a képernyőn nagyban, közelről kamerázva. :-D

Be kell vallanom, masztizás közben is izgató a látvány, tükrökkel vagy kamerával. ;-)

2018. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Vállalhatalan fejem van közben, nem vagyok rá kívancsi, mert elmegy minden önbizalmam 😂
2018. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kicsit kínos látni közben az élvezkedő fejem.
2018. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én a párom meg a belém hatoló férfiasságát néztem.
2018. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!