Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta együtt vagyok a barátommal (évek), de hüvelyi orgazmusom még sosem volt. Sőt, a szex fizikailag nem is jó érzés, csak maga a tudat, hogy most úgy vagyunk együtt. Érzem, hogy bennem van, nem vagyok tág, és az ő mérete is teljesen normális. Sajnos még sosem jártam szeretkezés közben az elélvezés közelében sem, és ujjazással sem.

Párszor megpróbáltam magamnak ujjal, de 5-6 alkalom után nagyon meguntam, mert hiába csináltam jó sokáig, a világon semmit sem éreztem.

Csiklóorgazmusom van, és az nagyon jó, természetesen megelégszem azzal is, és elfogadom, ha nekem ez sosem fog összejönni, mégis nagyon kíváncsi lennék. Van valakinek tanácsa, esetleg olyan, aki volt hasonló helyzetben?

21/L


2018. jún. 28. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Előbb kellett volna megtanulnod ujjazással és csak azután dugni!
2018. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha hüvelyi orgazmusom, csak akkor tudok elélvezni ha a csíklómat izgatja a párom. Vagy nsm mindenki tud, vagy nem mindenki tudna elérni hogy egy nő úgy is elélvezzen.. :)
2018. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg: ez teljesen normális! A hüvelyben szinte alig van idegvegződés, azért tudunk gond nélkül tampont használni.
2018. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor azt hiszem, erről lemondok :D
2018. jún. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!