Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen volt az első strapon szex sráccal? Mire gondoltatok közben?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Jó volt

Nem nagyob emlékszem h gondolkodtam

Mert be voltunk állva

A 2. Már józanul tiszta fejjel voltt

Eszembe jutott hogy milyen érzés lehet aktívnak az érzés

Szoval ha a nunim mellett lenne még egy kuki is biztos alap lenne hogy le szopatnám magamat meg seggbe is raknám a párjaim

Exemmel rendszeres volt Őt izgatta Ő hozta fel a témát

Nekem semleges volt de amilyen fiatal és Bolond Buja Csitri voltam bele mentem minden hülyeségbe


Mostani Páromnak nincsenek eféle vágyai

Nekem nem hiányzik

De ha évek múltál meg bolundulna és ki szeretné próbálni akkor Partner leszek hozzá és állok elébe :)


24N

2018. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cuki vagy! 😉
2018. jún. 30. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgi volt. Végig arra gondoltam, hogy most nem én adom a testem, hanem én hatolok be. Kicsit olyan érzés volt, mintha végig uralkodnék. Jó volt irányítani.

Jelentős változás volt, hogy én dominéltam és irányítottam. Nekünk lányoknak is fontos ez néha, de ha pl. meg akarom mutatni a bugyim, ezt nem tehetem direktben, hanem olyan szitut kell keresnem, ahol ez véletlennek tűnik. Ilyenkor a fiúk azt gondolják, hogy ők dominálnak és én vagyok a kiszolgáltatott. Felcsatinál nincs ilyen, minden direktben megy

2018. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! A kérdező vagyok. Mostani pasiddal volt ez? Azóta is gyakran előkerül a szerszám? ☺️
2018. jún. 30. 10:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Más lánynak is ilyen goldolatai voltak?
2018. júl. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!