Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szaunázás közben gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunázás közben gáz ha feláll a farka az embernek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha meztelen vagy, tehát látszik akkor gáz, ki is zavarnak. A szauna nem a szexről szól.
2018. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Pusztán csak azért nem zavarnak ki, mert valakinek áll a farka és csendben ul tovább a helyén. A tobbiek lehet hogy gondolnak valamit, és kellemetlen érzés, de ha nem molesztálod az embereket, nem is csajozol, hanem csendben élvezed a szaunát, abban nincs semmi rossz. Elvégre férfiak vagyunk. Nem tehetunk rola, hogy a melegben a meztelen nok látványára feláll. Csak ne légy nyomulos paraszt, hanem pihenni menj oda.
2018. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megesik.
2018. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Aki meztelenül szaunázik annak tudni kell kontrollálni. Ha ez nem megy, ne meztelen szaunázz. Én még senkit nem láttam ott álló dákóval, pedig már észrevettem, h néznek, de az ipsének nem állt. L.
2018. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem a szaunában nem kellene el kalandozni, ugyan olyan mint a nudista strand ha meglátják ki zavarnak vagy ha jobb hely akkor kis is tiltanak.
2018. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Nekem alap. Fingok is hangosat mellé amiért szintén nem szólnak..a szauna parázsaira pisilni pedig menő

Ha ém szaunázok sorban mennek ki az emberek. De nem tagadom kamionodnak születtem

2018. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, egyesek hogyan tudják kontrollálni az erekciójukat. Esetleg a vérnyomásotokat is tetszés szerint befolyásoljátok? Felemelő érzés tudni, hogy erre az oldalra rendszeresen írnak átlag feletti önkontrollal rendelkező jógamesterek is. :D


Kérdező: ha feláll, takard el egy törölközővel. De jó eséllyel nem fog felállni, ahogyan nudistastrandon sem, mert hamar hozzászoksz a meztelenség látványához és természetessé válik. Na meg nem is kizárólag tökéletes testű emberek járnak ilyen helyekre sem.

2018. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy a törölköző egyik végére ülök rá és ha merevedni kezd a farkam, akkor a másik szélét áthajtom a combomon, rá az erekcióra. Szerintem ez elég diszkrét megoldás.
2018. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
én ugy vagyok ha valakinek nem tetszik ne nézze de teljesen természetes dolog az erekció én büszke vagyok rá hogy van!! és a feleségem is meg a titkos szeretőim is. minek ebből ekkora műsor?
2018. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lacás1976 ***** válasza:
Gay szaunába nem gáz 😂😂😂
2018. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!