Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szöveggel lehet megúszn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehet megúszni, hogy bevittem a páromat a női WC-be, hogy kielégítsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lanykent egy kocsmaban feltuzeltsegem heveben bevittem az akkor ures noi WC-be a paromat (fiu :)), hogy elegitsen ki. Amikor bementunk meg ures volt, de aztan mikor vegeztunk folyamat tobb lany jott be, mint ment ki, es kozben 10 percen at gondolkodtunk, hogy milyen szoveggel menjunk ki, ami legitimme teszi, hogy ot en behoztam ide.


Az en valtozatom: azt mondjuk, hogy en rosszul lettem es csak arra volt erom, hogy irjak neki hogy jojjon be mert baj van, o meg hosiesen beszaladt.


De o felt ettol a valtozattol es mas otlete volt: jatsszuk el, hogy o lett rosszul, es en nem mertem a ferfi WC-be bevinni es tamogassam mikozben eljatsza hogy esik-kel.


Vegul megusztuk, de azota se tudjuk, melyik lett volna a jobb szoveg, vagy szineszkedesi forgatokonyv. Szerintetek melyikbol van kisebb esellyel baj? Vagy lett volna jobb otletetek?



2018. júl. 1. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hallottal titetek?
2018. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenki tudta, mit csináltok.

De a legkevesebb, hogy ezen parázzatok már!!!

[link]


Ha tetszett, csináljátok!

2018. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt szinészkedni

Hidd el tudják h mivolt

Mindenki tudja

24N

2018. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy, 15?

Mert amúgy semmi. Dugtatok egyet a wc-be, ennyi. Szerintem spiccesen kocsmába minden pár dugott már.

Mi többször is, egy szülinapi haveri piáláson. Mikor visszajöttünk 15 perc múlva a mosdóból, mindenki tudta hogy mit csináltunk, még sem volt semmi.

2018. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon meg rendben is lenne, de UK-ban történt, ahol a sex offenders register nem játék.
2018. júl. 1. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott nagyon szigorúan veszik ezt,akkor nem kellett volna megtenni.

De mivel már visszacsinálni nem lehet,viszont gond nem lett belőle,el kell felejteni az egészet.

Semmi értelme a kérdésnek.

2018. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyu atlatszo mindket szoveg :D :D Szerintem a legjobb ilyenkor termeszetesen viselkedni, ugyis nyilvanvalo, mi tortent, nem kell legbolkapott kamu sztorikkal meg nyilvanvalobba tenni :)
2018. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hat ha "jogilag" kell alibi, akkor talan a baratod verzioja a jobb. Mert ha rosszul vagy, nem irogatsz a baratodnak. De ha o van rosszul, akkor jobban elkepzelheto, h a noi wcbe kisered ot valami miatt. De szerintem a lelke melyen akkor is tudja mindenki, hogy mit csinaltatok.
2018. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!