Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vonzódom egy kollégámho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom egy kollégámhoz szexuálisan és kb. dolgozni sem tudok emiatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval alig bírok koncentrálni, én nem bírom már ezt a feszültséget:(


L23



2018. júl. 1. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem dugatod meg magad vele?
2018. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

A média manipuláció része a szexualitás. Ahol elhitetik veled hogy a saját szükségleteid fontosabbak mint bárkié ebben az egocentrikus társadalomban. A médián és az interneten keresztül az agyad programozzák hogy csak a szexre gondolj így nem figyelsz eléggé semmire sem ezáltal sebezhető vagy.

Naponta 16 ezer inger ér téged melyből mindössze 3 % éri el az ingerküszöböd...97% azonban a tudatalattid...és itt lehet káoszt kreálni...

Részese vagy egy nagy gépezetnek mely kezdeti agymosási fázisban vagy ...mi lesz a következő hazug gondolatod? Soros györgy migráció félelem pénz fogyasztás iphobe? Ezek a mai magyarország kulcsszavai.


Az igazság napján Lucifer megmutatja igazi kilétét és elkezdődik egy világméretű apokalipszis melynek részesei leszünk és csak a hű kutyák élhetik túl Isten tombolását


Üdv


Kennedy gyilkosa

2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kölcsönös a dolog?
2018. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, szokott néha célozgatni...
2018. júl. 1. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért blokkol le ennyire? Szűz vagy még?

Nekem is van egy-egy ilyen ember, mondjuk nem vagyok velük sokszor. Én szűz vagyok, lehet azért vagyok ilyen :D

2018. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én leléptem emiatt a munkahelyemről, de mondjuk én a főnökömbe habarodtam bele, aki jó 12 évvel idősebb, és párkapcsolatban él. Szerencsére volt választásom, és elmehettem.
2018. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a dolog akkor lépjetek a tettek mezejére!
2018. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajts rá. Ő is adja neked a jeleket, szóval mi a probléma?
2018. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!