Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Lányok titeket kérdezlek jobban.

Van egy lány a munkahejemen, nagyon bejön, és nagyon vonzódok hozzá szexuálisan. Egy bomba testű nő.....

Szóval van pasija. De mégis figyel engem ugyan úgy mint én őt, és sokszor megvan a hosszas szem kontaktus is. De fogalmam sincs h meg éri-e fel dobni esetleg észt a témát neki.

Csajok azért kérdezlek titeket mertha ti így voľnátok egy pasival, akkor h reagálnátok ha feldobna nektek a témát, és úgy hogy van pasitok?



#szex #kapcsolat #munkahej. Viszony. Szerető
2018. júl. 1. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért írsz direkt ilyen szándékosan erőltetett helyesírási hibával és ál-stílussal? Ennyire unalmas az este?
2018. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"munkahejemen"
2018. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek nyelvtani leckéket kösz előreis!!!!
2018. júl. 1. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
pedig nagyon rádférne
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdésnél maragyunk! Ha lehet kösz mindenkinek

Az előbbieknek pedig a semmit!!

2018. júl. 1. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:

"Maragyunk".

öregem, inkább lépj ki mára...

2018. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A hataron tuli magyarok kozul sokan irnak igy, es nem azert, mert primitivek lennenek. Sokaig en is zsigerbol leszoltam az ilyet, de rajottem, hogy nincs igazam. Persze vannak szimplan primitivek is.
2018. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valóban úgy látod, hogy ő is figyel téged, meglehet, azért küldi ezeket a jelzéseket, hogy kezdeményezz már végre nála. Az meg, hogy van pasija, nem jelent semmit. Tudsz valamit arról, hogy vannak egymással? Szerintem egy próbát megér.
2018. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!