Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat valóban izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat valóban izgatja a domina szerep?

Figyelt kérdés

Szeretitek irányítani a pasit, érezni hogy ti vagytok a főnökök, akár személyesen akár neten keresztül?

22/F

Kort is írjatok!


2018. júl. 2. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2018. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem izgat a domina szerepe !

De szeretem, ha bizonyos helyzetekben én lehetek a “főnök” !

A hálószobában is, és a mindennapi életben ! Persze ne papucs és nemtörődöm és hanyag legyen, aki mindent elnéz és megenged, mert annál rosszabb pasi nincs (szerintem).

Úgyhogy nem ! Nem izgat ! De néha jó átvenni a vezető szerepét, valljuk be csajok ! ;)

2018. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Pont hogy nem,itt eddig csak 1ilyennel talalkoztam!

Itt a 90%-a a nőknek azt szereti ha a pasi köpködi,alázza őket

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy kevesen akiket izgat, de nem durva változatban
2018. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a klasszikus domina szerep nagyon keveseket vonz. Ellenben az, hogy néha átvegyék az irányítást (akár az ágyban, akár az élet más területén) elég sok lányt izgat. Barátnőm is ilyen, sokszor látom rajta, hogy örül, sőt büszke, ha az ő akarata "győz".


30/F,26/N

2018. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Az a valódi domina, aki pórázt akaszt a nyakadba és megaláz, az nem érdekel.

De elég domináns típus vagyok, mindig is az voltam, szóval szeretek irányítani, és pontosan tudom mi a jó nekem.

35n

2018. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!