Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség, beégtem. Néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, beégtem. Néha szoktam erényövet hordani. Szerintetek észrevette?

Figyelt kérdés
Szóval még régebben vettem egy erényövet, mert izgat. Fel szoktam venni pár órára, és van hogy úgy megyek el valahova. 2 napja átjött hozzám egy lány ismerősöm akivel szoktunk néha találkozni. Amikor írta hogy jön felraktam magamra az övet. Youtube-on videókat néztünk, hülyéskedtünk, jól elvoltunk. Elkezdtünk vitázni valamin, de csak úgy poénból, szokott ilyen lenni. És odacsapott a kézfeje külső részével :D Hát igen .. koppant az öv, meg a lakat. Szerintem biztosan észrevette hogy valami fura. De vajon tudhatja mi az? Reggel írt hogy este van-e kedvem találkozni, de nem merek :D 26/F
2018. júl. 3. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezek után még akar találkozni, akkor nem mindegy, hogy tudja-e vagy sem, te perverz kis pöts.
2018. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Esr ***** válasza:
91%

Ez ilyen szűzk.rvás nem?


Jaj, de izgulok, átjön a csaj felteszem, mert izgat a szituáció, meg amúgy is adok egy 1% esélyt hátha észreveszi. UUUUUUUPPPPPPSSSSSZZZZZZZ... lehet hogy észrevette :-SSSS most mit csináljak???


Dude... ha nem akartad volna hogy észrevegye, akkor nem veszed fel, mikor ott van. Használod máskor, mikor nincs esély hogy lebukj. Nem sikerült, vállald a következményeit, ha már erre izgulsz, vagy gondolkodj előtte.


Most meg nem mersz vele találkozni, ez egy másik wtf. Miért nem? Most trollkodsz vagy tényleg ennyire lüke vagy? Ha a csaj ezután is találkozni akar veled, nem tök mindegy, hogy érezte-e vagy sem. Szerinted minden csaj egyből levágja, hogy koppant a lakat, meg a tok, és hogy az tuti egy erényöves bilincs, mert reggel és este is ezzel kel?


A kérdés, hogy akarod-e hogy megtudja vagy sem. Ezt meg ne a gyakoris válaszok alapján döntsd már el. 26 éves vagy és ennyire döntésképtelen?

2018. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy zsarolni fog vele vagy elmondja másoknak. Ha tetszene neki annak csak örülnék. Lányok ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Tegyük fel hogy észrevette.
2018. júl. 3. 10:45
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Te már cirka 3 éve ezekkel a kérdésekkel izgatod magad.... Unalmas
2018. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Én azonnal elmenekültem volna. Nem normális az az ember aki ilyen marhaságokat hord. Egy igazi FÉRFI ilyet nem csinál.
2018. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk tudom, miről van szó, de szerintem a nők többsége nem tudja, mi az az erényöv, és hogyan néz ki. Szóval sanszos, hogy ha fel is tűnt neki a dolog, akkor sem értett belőle semmit.
2018. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Esr ***** válasza:
93%

verd ki tényleg, utána megy majd a racionalitás:


tegyük fel hogy észrevette,ok

1) akkor mit tudsz kezdeni vele, ha el akarja mondani másoknak vagy megzsarol? => találkozni kéne vele mégiscsak

2) ha nem találkozol vele, és úgy terjeszti az jobb?

3) eléggé cudar egy világ az, ha alapból egy lányismerősöd azon kattogna, hogy rendben megzsarolom a gyereket, mert egy submisszív faszi. Btw a szexualitás nem magánügy?


Személyes vélemény, domina lányoknak tökéletes lennél, vagy cuckold férjnek. A kérdés, hogy ezt akarod-e. Ha igen akkor ne rinyálj, mert kbre ott 'aláz' meg a másik, ahol tud, lévén ez a dolog lényege. Ha meg nem, akkor gondolkodj előtte. ezért mondtam hogy szűzk.rvás. Te erre izgulnál legszívesebben ha kiderülne, aztán mindenki tudná rólad, ha már ezen lamentálsz.

2018. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Annak örülnék maximum ha zsarolna vele, vagy vigyázna a kulcsokra. Ha kiderülne annak nem. Szóval ettől az egytől tartok. Találkozni fogok vele, de már tudom hogy tudja. Írtam neki hogy nem biztos hogy ráérek. Erre írt hogy rá kell érnem.
2018. júl. 3. 11:03
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kisfütyike, hát miért félsz a csajoktól?

Ezeket a baromságokat meg hagyd el, semmi értelme.

2018. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Vigyázna a kulcsokra 😂😂😂 Hova süllyed még ez a világ?!
2018. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!