Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a mellem érdekli?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a mellem érdekli?

Figyelt kérdés

A párom mióta szoptatok olyan lett, mint egy kamasz. Nagyon imponál, de néha eljön az a bizonyos határ. Pl. tegnap találkoztunk egy régi egyetemi szaktársammal és azt vettem észre, h beszélgetés közben rendszeresen odapillant a párom a melleimre pedig nem voltam kivágott felsőben. Ez feltűnt a srácnak is, akivel beszélgettünk és onnantól ő sem a szemkontaktussal volt elfoglalva... Elég kellemetlenül éreztem magam.

Szeretkezésnél nem zavar ez a plusz figyelem, ill. ha kettesben vagyunk, de ez eléggé fura volt. Próbáltam megbeszélni a párommal, de annyit felelt csak, hogy ez tök természetes, másoknál is így van.

24/N



2018. júl. 3. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett a párom amikor szoptatott, mondjuk nyilvános helyen így nem bámultam.
2018. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát én úgy csaptam volna pofán, hogy arról kódul. Értem hogy tetszik neki, meg minden, de ez pofátlanság, illetlenség, és kellemetlen helyzetbe hoz vele.
2018. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Probléma hegyek
2018. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsállom, mert nem változott a mellem, csak kicsit eresebb. Eddig is nagy volt. Azt hittem, nem fog ennyire bekattanni. XD
2018. júl. 3. 13:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Van olyan helyzet, amikor baromi kellemetlen. Eddig is elo fordult, de az azert kulturaltabb megnyilvanulas volt. Amugy, törvény szerű, hogy itt a legnagyobb problémával kapcsolatban kell kérdezni?
2018. júl. 3. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezt így nem lehet eldönteni, látni kellene :D
2018. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélgetni újból, ezúttal komolyanban, és kérdezz rá erre, majd pedig mondd el neki, hogy mi zavar téged ezzel kapcsolatosan !

Hiszen ez valóban kellemetlen tud lenni nyilvánosan, társaságban,

nem csak számotokra, hanem másnak, másoknak is.

Furcsa, hogy felnőtt, újdonsült édesapaként ez benne nem tudatosul.

2018. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy ezt a magatartást az apjától látta. Az apósom nem tud szofisztikáltan megnyilvánulni még temetésen sem. Szóval örülök, hogy "csak" ennyit vett át.

Nyugodtabb körülmények között megpróbálok vele újra beszélni.

2018. júl. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!