Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetek a szeretője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek a szeretője egy középkorú hölgynek?

Figyelt kérdés
Egyre több az unott, kevés szerelemmel meg fűszerezett házasság mostanság.
2018. júl. 3. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ne akarj szerető lenni mert a puskacső végével találod majd magadat szembe és hidd el senki nemakar abban a pillanatban a helyedben lenni



Az unott házasság mind két fél hibája hisz el lustúlnak magukra vessenek

De ne akarj egy 3. Fél lenni te járnár szarabbul


24N

2018. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes szétnézni társkeresőkön, hiszen a legtöbb ilyen oldalon elég sok idősebb nő is beregisztrál, nekem is gyengédem az idősebb 35-40 feletti korosztály, főleg ilyen helyeken nézelődök, többnyire nagyobb sikerrel, mint a fiatalabb lányoknál.. élőben szinte kizárt, kivéve ha olyan helyeken jársz, egyszer például egy 50-es hölgyet sikerült behalászni egy szálloda wellness részén a szaunában. Esetleg közösségi oldalakon érdemes lecsekkolni a fiatalabb lányok névjegyében a család opciót.. ilyenem is volt már, hogy velem egyidős lánynak az anyját sikerült becserkészni. Láttam, hogy elvált nő aztán ráírtam és már pár napra rá meg is volt az első szexi time :D
2018. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!