Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nem tudom eldönteni,20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem tudom eldönteni,20 cm intim méret milyennek számít?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Anyukád az előbb hívott.

Azt üzeni, vidd le a szemetet, fiam, ne a kukiddal játssz.

2018. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom én egyszer próbáltam ilyet régen kiírni,hosszas kérlelésre kaptam vissza a regisztrációmat(levelezésem sajnáltam)
2018. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
bocsi csak értelmes válaszokat várok
2018. júl. 5. 19:51
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó. Legjobb vagy. Baj csak akkor van, mikor ugyanekkora IQ szint társul hozzá.
2018. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
én csak értelmes kérdésre válaszolok bocsi
2018. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bocsi, elmondtam valamit egyszer... nem szeretnem magamat ismételni.. ha valakinek nem tetszik a kérdésem nem kell válaszolni, lányok válaszát várnám... iqról meg ne beszéljünk a ti esetetekbe... ha nem tetszik valami nem kell figyelembe venni.. hanem tovább menni köszi
2018. júl. 5. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A google-ben ,meg itt az oldalon is vagy százszor le van írva,hogy 13-16centi az átlag.Nem értem,hogy kiírás előtt miért nem lehet egy kicsit tájékozódni.Gondolom akkor ezen infók alapján el tudod dönteni magad is,hogy mekkorának számít.
2018. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire oda vagy vele, miért nem próbálod ki élőben, hidd el mindennél többet ér.
2018. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
És nem unja meg, soha! :D
2018. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan. Mégis milyen válaszokat vártál? Kiírsz egy kérdést, amiből több száz van az oldalon. Mondjuk a héten még nem volt huszas kérdés valóban.

Majd játszod itt a sértődött nagymenőt. Te most komolyan azt hitted, ha ideírod hogy huszas a monyom lányok , akkor majd tizesevel jönnek az érdeklődők? Hadopróbálom ki menő manó.

2018. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!