Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fesztiválokon nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fesztiválokon nagyobb eséllyel mentek bele alkalmi szexbe?

Figyelt kérdés

Van-e bennetek olyan érzés, hogy ilyenkor ez alatt a pár nap alatt ki lehet rúgni a hámból, és kalandokat megélni, mert erről szólnak a fesztiválok?

Vagy gondoltok-e arra, hogy milyen lenne ott megismerni valami jófej srácot, akivel aztán több is történhet?

Vagy pedig elsősorban a zene, meg a hangulat miatt mentek, és csak nyűg a sok nyomulós pasi?



2018. júl. 5. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Jajj nem unjátok még?

Fesztiválon sok mindent megcsinálunk amit amúgy nem, kicsit élhetünk mi is, nem kell ezt túllihegni:)

2018. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2018. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

En bevallom elsosorban a pasik miatt szoktam menni :))))))))))de iden nem tudok menni :((( mert mar baratom van. :((( es o nem szerette volna ha igy megyek. Ilyen szempontbol jobb volt amikor szingli voltam. Mert igen..akkor lehetett barkivel ismerkedni es volt szex is egyszer egy sraccal :)) *---* na meg a hangulata is iszonyat jo!!! Es a fellepok is. Az egesz teljen kiraly. En legkozelebb nem hagyom ki.;)


L/22

2018. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Én a zene miatt járok fesztiválra, számomra nem a kefélésről szól. Persze ha megismerek egy aranyos srácot, nem fogom elküldeni a francba. :3


19L

2018. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nekem a fesztivál a haverokról és a zenéről szólt mindig. Sosem volt itt kalandom még akkor sem amikor egy férfivel egy sátorba kellett aludnom.
2018. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem,nem járok fesztiválra
2018. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Sose voltam és sose nem is megyek ilyen eseményekre, ezer okból, de nekem az ilyen tök fura mentalitás, hogy sokan úgy néznek egy ilyenre, mint valami normalitáson kívül helyezett szabadterületre, egy rezervátumra, ahol mások a szabályok, és lehet „élni”. Ha vki szeret bszni meg szexuális kalandokat megélni, annak miért kell egy ilyen felcímkézett alkalom? Nyugodtan csinálja a hétköznapokban is! Az olyan visszás nekem, hogy amúgy játszom a komoly, értékkövető embert, aki már attól pofákat vág, ha ránéz egy pasi a villamoson, a csuklóján a VLTos, SNDos, SZGTes szalaggal meg hűsehelyes idegen pasikat szp le meg ül a fszukba, mert hát ez most egy ilyen hét, kieresztjük a gőzt, erre spóroltunk egy éven át, meg hát a zene meg az egész atmoszféra úgy felszabadít. Aztán felszedjük a sátorfánkat, elhagyjuk a „különleges zónát”, és megint hú de jó kislányok leszünk.
2018. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
„hűdehelyes”
2018. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán és térségében szívesen ismerkedek sportos fiúkkal, akiket kényeztethetek a számmal. 21/L
2019. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!