Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szeret megkötözős és elfenekelős játékokról fantáziálni vagy csinálni?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok fantáziálni vagy csinálni. Privátban is leírhatjátok.

2018. júl. 6. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
a finom fenekelés gyakori, a kikötözés ritkább, de szeretem. Szerintem mindenki megpaskolja a nőt ha épp hátulról csinálja, én élvezem. Ne legyen nyoma.
2018. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam fenekelésről, chokingról, meg eleve durva szexről fantáziálni. Csináltam is exemmel, nagyon jó volt. 20L
2018. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár csinálni jobb, van hogy nyoma is marad mind kötözésnek, mind a fenekelésnek, főleg ha pálcával kapok. Persze nem túl durván, csak mértékkel, de szeretek meg kikötözve lenni vagy bilincselve persze kell a megfelelő bizalom is hozzá. Párommal játszok ilyeneket, tehát nem keresek partnert rá.

24L

2018. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez minden egyebre igaz, bizalom es kozos erdeklodes kell hozza....
2018. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokat fantáziálok, a baj az, hogy nincs kivel csinálni aki jó is benne. 18L
2018. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert, neked pl mit takar az, hogy jo benne?
2018. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig azt képzelem el, hogy egy régi családban élek és 14 éves vagyok. A szüleim férjhez akarnak adni de kicsit haszontalan vagyok ezért be adnak nevelő iskolába. Ott van egy jóképű tanár aki minden nap a rosszakat az egész iskola előtt fájdalmasan megveri. Aztán egyszer pedig hirtelen annyira megkíván hogy megdug és akkor ráeszmél. Kér engem hogy verjem el. Én meg ellenkezem. Azt mondja hogy akkor ő fog, és véresre veri a seggem.
2021. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!