Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az furcsa, ha nőként ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, ha nőként ki szoktam kérdezni a szexuális előéletéről az új partneremet?

Figyelt kérdés
Természetesen a múlt, az a múlt, de én azért szívesen vagyok tisztában azzal, hogy a szexpartnerem kikkel, kb hogyan volt együtt. Hogy szokott-e gumival védekezni, vagy sem, ha éppen alkalmi afférja van? Számomra ezekről tudni fontos, mert sokat elárul a személyiségéről és az igényességéről. Például volt már rá példa, hogy pasiról kiderült, volt neki vagy 100 partnere, és mindegyik gumi nélkül, minden lyukba. Azt nyilatkozta, ő aztán gumit sose húzott, ezután se fog, (nem latexérzékenység miatt), aztán vége is lett a dolognak köztünk.
2018. júl. 6. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, normális, ha elővigyázatos vagy.
2018. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális es hasznos is tud lenni.
2018. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel baj, ha az elején tisztázzátok. Csak miután összejöttetek, ne nagyon firtasd, nem minden pasi szeret erről túl sokat beszélni.
2018. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond, ha te is beszámolsz neki a saját múltadról. Aztán lehet találgatni, hogy melyiktek kamuzik nagyobbat... :)
2018. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal egyszerűbb és korrektebb, ha inkább csináltok tesztet. Te is, ő is.
2018. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam hazudni a dologról. :D Szóval abban reménykedek, hogy a partnerem se hazudik. Azért az szerintem fura lenne, ha elküldeném kb az 5. randi után a partneremet egy hpv tesztre, hogy figyi, ideje lenne elmenni ilyenre, mert hamarosan lehet, szexelni fogunk xD Mondjuk, én voltam már ilyen teszten, és negatív lett az eredményem, de ezt így egy kicsit furának érezném.
2018. júl. 6. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem érzed furának, hogy kikérdezed a fickót a szexuális előéletéről?

A nyakam merem rátenni, hogy 100-ból 99 pasi nem mond igazat, ha erről kérdezed.

Teljesen elfogadott manapság, hogy közösen tesztet csináltatnak a párok.

2018. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kérdésre nem szeretne a lány választ adni akkor ne kérdezze meg, viszont ha elfogadja hogy én akárhány lánnyal voltam vagy voltam két három lánnyal is egyszerre akkor én elmondom de utána ne hánytorgassa ezt fel. Én teljesen jogosnak tartom hogy kikérdezed, bár nem ismerlek nyilván fontos hogy milyen stílusban történik.
2018. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt hozzátenném még a “hogyan szoktad csinálni, milyen pózban” kérdést is, valamint a “mi a kedvenced a szexben”-t is
2018. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!