Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire szeretitek ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés
Van pár fiú barátom, akikkel néha elég perverz dolgokról szoktunk beszélgetni vagy direkt egymás agyát húzzuk, izgatjuk egymást. Szerintük nagyon jó arc vagyok és imádják h ilyen "huncut" is vagyok. Szerintetek ez nagyon friend zone? Mennyire jó ha egy lány perverz?

2018. júl. 6. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jobb, mint ha szentfazék lenne és te éreznéd magad kínosan.
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Konkrétabban milyen perverzió(k)?
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azt utálom ha prűd valamelyik...
2018. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen határozottan pozitiv ha kissé perverz vagy !
2018. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

szeretem.

az az igazi ha a nuni veszi a lapot, és nem hüledezik mert elsütök egy poént vagy ilyesmi.. meg az is bejövős ha tud beszélni szexről és nem nyekeg.. érted tök izgi ha punciról van szó.. mivel nekem nincs így nem tudom milyen érzés.. és menő dolog ha körülírja, én meg elmagyarázom neki, hogy működik a pöcök.. :D nagy cucc.. nem tudom mit jönnek ezzel a rossz intim dumával

a frász kitör tőle ha játssza az agyát egy nő, és kéreti magát, hogy ő nem olyan.. az a válaszom ezeknek a nőknek, hogy: nem a f as zt nem vagy olyan anyukám, de tudod mit mivel te nem vagy olyan akkor az lesz a bünti, hogy nem is kefélünk ha nem vagy olyan..

pókhálósodjon be a lyuka az összes hazugnak. ez a véleményem. ez!! pontozzatok le .. :D meg is érdemlitek, főleg mert hazudtok és csak játsszátok a fejeteket.. aztán ennyit tudtok ha valaki szembesít titeket a saját ocsmány hazugságotokkal. halálotokig éljetek f a sz nélkül!

2018. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ok nem gondoljak h friend zone valoszinu h kulon kulon meg egyutt is vegiggondoltak mar h egyutt vagy egyedul h csinalnanak meg
2018. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mit tekintünk annak. Például amikor a lányoknál rá szoktam kérdezni, ők csupa olyan dolgot sorolnak, amit én egyáltalán nem tartok perverznek, vagy amit igen, az meg nem izgat. Én inkább azt szeretem, ha a kezdetben teljesen szelíd és átlagos lány minden olyan dologra kapható, amit én szeretnék, és azonnal rábólint, ha rákérdezek. :)
2018. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy lány perverz. A friendzone dolog meg attól függ, hogy mennyire nézel ki jól.
2018. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Minden ember egy kicsit perverz! Ez természetes :)
2018. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha a lány perverz és a perverzsége passzol az enyémhez!
2018. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!