Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti szex közben mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szex közben mennyit néztek le a farkatokra, hogy nézzétek, ahogy a punci csúszkál rajta?

Figyelt kérdés

Vagy inkább csukott szemmel élvezitek az érzést?

Még csak egy pasim volt,nem tudom,hogy a többség hogy csinálja.



Köszi

N.


2018. júl. 7. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Én szoktam nézni, szeretem a látványt, de azért nem egyfolytába egész szex alatt.
2018. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a pasim szereti hárulról csinálni,mert azt mondja akkor látja
2018. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
és ez bejön a pasiknak? nekem olyan ciki ez,hogy lát ilyen "hülye helyzetben" :/
2018. júl. 7. 00:44
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Tetszik szép látvány. ne érezd cikinek ez természetes dolog.
2018. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:
78%
Tapasztalat nélkül mondom, hogy szerintem én is meg-megnézném, de végig biztosan nem. A lányt is figyelném, a melleit és más porcikáját. :) De csukva biztos nem lenne...
2018. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Bizonyos pózokban ahol kellemes a megvalósítás, ott szeretem nézni. De én legjobban az arcukat, szemüket szeretem látni. 18/F
2018. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nekem ezek annyira cikik,hogyha lehetne,napszemüvegben szexelnék állandóan. Nekem kényelmetlen,hogy lát a pasi ilyen intim helyzetben és félve várnám,mikor ábrándul ki belőlem, mert mondjuk épp egy hibámra lett figyelmes,amit addig mondjuk észre se vett
2018. júl. 7. 01:02
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon-nagyon keveset. Sőt, még a mellét, fenekét sem nagyon. A puncijánál jobban felizgat az arca, ahogy látom, mekkora gyönyört él át. Nincs annál szebb látvány, mint a lány arca, ahogy élvez.


24/F

2018. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Póz függő hogy mit nézek.


Ha lehet akkor szeretem a lány arcát melleit nézni és igen van hogy azt nézem ahogy ahogy a punciba eltűnik.


Hátulról többször nézek a lány fenekére és a puncihoz. Számomra nagyon izgató látvány ahogy a punciba elmerül a farkam aztán újra előjön.

Vessetek meg, de kutya pózban imádom ahogy a lány orgazmusakor a fenéklyuk táncol!


Van hogy ki is mondom ami épp nagyon tetszik.


DE ha együtt vagytok ne csak arra figyelj hogy a pasi mint néz, hanem azt is, hogy hogyan! Én majd felfalom a szememmel olyan izgatónak tartom, és nem aprólékos hibakareső pillantásokat vetek. Szex közben számomra minden részlet erotikus a barátnőmön! Nagyon rosszul érzeném magam, ha azért mert szégyelli a testét megfosztana ezektől.


Ha így érzed, ahogy leírtad mondd el a barátodnak, esetleg kérd meg, hogy "közvetítsen" miért akad meg a szeme egyes részeken. Szerintem meg fogsz lepődni miket találunk mi pasik gyönyörűnek és izgatónak!

2018. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg fogsz lepődni miket találunk mi pasik gyönyörűnek és izgatónak!"


Mondasz egy párat? Jó lenne meglepődni :)

2018. júl. 7. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!