Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami bajom van, ha allandoan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami bajom van, ha allandoan arrol fantazialok, hogy milyen lenne prostinak lenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincsen. Volt egy lány aki majdnem a barátnőm lett neki is voltak hasonló fantáziái de csak fiatalabb korábban.
2018. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs bajod csak kiváncsi vagy

De nem játék és mese


24N

2018. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, szívesen eljátszom neked a kuncsaftot. Viszek magammal játékpénzt és úgy teszek, mintha fizetnék egy húszast, amiért extrákat is nyújtasz. Így mindketten megkapjuk, amit szeretnénk... :)
2018. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fizetek
2018. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kielégítetlen vagy!
2018. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írták elöttem, kielégítetlen vagy!

De nehogy azt hidd, hogy a hivatásos prostik minden vendég alakalmával kielégülnek!

És ha a vendég nagyon nem lenne szimpatikus? De fizet és akkor is ki kell elégítened?

2018. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen gondolataim.


Izgatna, hogy az én testem kell a férfiaknak és fizetnek is érte.


(Ez elméleti válasz volt, nem szándékozom magamat árulni!)

2018. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fétis. Megfelelő partnerrel ki tudod élni. Ismertem én is hozzád hasonló nőt. Lehet, hogy azt hiszed a szerepjáték lótúró, de hidd el, a végletekig ki lehet tekerni ezeket a szerepjátékokat. Nem egy olyan verziót ismerek amikor a hölgynek ez volt a vágya és a párja kiöltöztette nagyon durván, aztán kitette az út szélén. Nem várták meg amíg egy kövér mosatlan kamionos meg is áll mellette, de el lehet tolni ezeket a játékokat olyan szintig, hogy azt hidd, valóság, mégis, közben biztonságban vagy és nem történik semmi olyan amit nem akarsz. Egy kis tervezést igényel, de nem lehetetlen.


Bizonyos határig párkapcsolaton belül is működik. Én csináltam már olyan lánnyal aki ezért rajongott olyan dolgokat amitől boldog lett és kielégítettem ezt a fantáziáját, de ezt inkább nem írom le itt. :) Lényeg, hogy ki tudod élni, de ne a való életbe éld ki, hanem a megfelelő partnerrel.

2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kell egy rendes farok neked
2018. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!