Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van gyermeked, csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van gyermeked, csak úgy tudtok szeretkezni, ha eltervezitek? ("Hogy nah akkor ma este lesz valami, mert holnap nem kell korán kelni, tovább fent tudok maradni")

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, általában tervezni kell.
2018. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbszőr igen, mert csak este vagyunk kettesben
2018. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Van egy 18 hónapos lányunk

Nem tervezzük a szexet

Annyi hogy nyilván megvárjuk hogy mélyen elaludjon mert úgy nem állunk valaminek neki h fent van a gyerek

De nincs így be tevezve hogy na majd ma vagy holnap vagy majd a jövőhéten szombaton...


24N

2018. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan úgy mint a hármasnál.

21N

2018. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha van gyermeked, csak úgy tudtok szeretkezni, ha elveritek?-En igy olvastam XD XD XD
2018. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy ha a párom haza ér délután és nem megy maszekolni, "letámadom", mert van hogy csak heti 1x vagy 2hetente 1x tudunk együtt lenni..

A kisfiúnk valami hajnali bagoly lehet :D (ha esetleg van még erre is ötletetek, várom még a válaszokat) :)

Szóval a napunk az jó, napközben 2x alszik, 1x 30percet, vagy félórát aztán 1x 1-2órát.. este 7-fél8kor van fürdés, aztán cici és bealszik..alszik kb. fél órát, aztán hajnal 1ig cicizik,altatom 1felé alszik el..akkor már a férjem régen durmol, eszemben sincs felkelteni, hiszen fél6kor kel, délután 2ig dolgozik, aztán haza jön, eszik és ha nincs maszek, akkor ledől pihenni..próbálkoztam már nála ilyenkor, de csak elutasított, hogy ő fáradt (2x)

azóta nem merek már ilyenkor próbálkozni, félek a visszautasítástól.. nagyon rosszul esik, tudom, hogy szülés óta nem vagyok a régi, de próbálom visszanyerni a "régi alakomat"..(160cm és 48kg voltam terhesség előtt, szülés után 65, most 4hós a fiunk és 54kg vagyok) azon is gondolkodtam már, hogy lehet, már így nem vagyok jó neki..

vagy tényleg ilyen nehéz összehozni?

Hogy altassam a kicsit, hogy már 10 felé ne ébredjen meg?

2018. júl. 8. 17:52
 7/11 A kérdező kommentje:
3-mas mi meg hiába tervezzük, azt érzem minden ellenünk dolgozik :(
2018. júl. 8. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Már bocsi kérdező, de szerintem itt nem a gyerek a baj, hanem a párod hozzáállása a szexhez. Valószínű már nem kíván nőként vagy vam valakije. Sajnálom, de kívülről teljesen ez jön le, csak a hülye nem látja.
2018. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező mennyi idős a kicsi?

Lányom 4 hónapos korától 1x kelt éjjel 03:00-kor óra pontossággal

Én olyankor az anyatej helyett vizzel kínáltam és vissza aludt és csak reggel 7-kor kelt

13 hónapos korától végigalussza az éjszakát 20-07:30-ig

Most 1,5 éves még kap 2x anytejet meg amikor kéri de amúgy már mindent eszik amit lehet

3-as voltam

2018. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Jaj most olvasom hogy 4 hónapos

6 hónaposan ha elkezded hozzátáplálni lehet nem fog annyit kelni mert napközben majd jol lakik a szilárd táplálékkal

Majd fog ez változni

Ki tartást!

Eleinte nálunk is ritkán volt szex el is idegenedtünk egymástol

De ahogy elmult a hasfájás és volt egy rendszer egy időintervallum amikor nyugodtan aludt a kicsi akkor együtt tudtunk lenni

Aztán jött a fogzás be szokott közénk mai napig velünk alszik

Ha együtt akarunk lenni akkor mi le megyünk a szőnyegre

2018. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!