Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legelső szexuális együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szexuális együttlét során, nem tudtam elélvezni. Annak ellenére, hogy minden percét csodásan éltem meg. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ez azért lehetett, mert nem tudtam teljesen ellazulni, és izgultam.

Neki nem mondtam el.



2018. júl. 8. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én sohasem tudok elélvezni. A lányoknál ez sajnos nem annyira szokatlan.
2018. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Soha ? Ne keltsetek bennem félelmet ezzel !
2018. júl. 8. 09:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Privát üzenetek helyett ide írjatok véleményt ! Köszönöm előre is a megértéseteket ! Egyébként 18 éves vagyok ! Ő pedig 16 évvel idősebb !
2018. júl. 8. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen normális. Az viszont nem, hogy becsaptad a partnered.
2018. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt elmondani,egy lányon látszik az ha orgazmusa van.Szűz voltál és úgy volt az első, vagy vele volt az első szex?Örülj ,hogy túl vagy rajta ha szűz voltál,a lányok azt nem szokták annyira élvezni,majd később jobb lesz,a csiklódat simizzed közben.
2018. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Készülj fel rá, hogy hüvelyi orgazmusod nagyon ritkan, vagy az is lehet, hogy soha nem lesz. Nagyon kevés nő képes rá, nekem is ritkán jön össze.

Ettől ne ijedj meg, mint írtad is, enélkül is lehet jó a szex :)

Nekem speciel nem is hiányzik, csiklós orgazmus még jobb is! :)

2018. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez volt az első, szűz voltam.


De ez elvette egy kicsit a kedvem.

Bután fog hangzani, biztos, de nem tudtam, hogy a nők nagy része nem képes a hüvelyi orgazmusra. Remélem nem lesznek ilyen problémáim hosszútávon.

Ez ellen lehet egyébként valamit tenni ? Valamilyen gyakorlatok vagy valami, van erre ?

2018. júl. 8. 10:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már, ne rémisztgessétek ezt a lányt!

Az első majdnem mindenkinél olyan, amit leírtál, vagy még csak nem is élvezik. Nagy ritkaság, aki el tud menni az első alkalomnál, sőt, az is, amikor egy új kapcsolatban a legelején még nem eléggé hevesek az érzelmek.

A gyakorlással minden rendbe fog jönni.

Az viszont igaz, hogy nem minden nő képes a hüvelyi orgazmusra, vagy legalábbis nem azonnal. Összeszokottság, gyakorlat kell hozzá, akár hónapok is. A megbeszélés, nyitott gondolkodás, és persze a szenvedélyes érzelmek segítenek a legtöbbet.

2018. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem iszonyatosan fájt az első együttlét, kellett fél év, mire elmúlt a fájdalom, és egy év, mire rájöttem, hogy csak kézzel és ritmusos mozgással tudok elmenni.
2018. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg kicsit naivnak tűnsz a korodhoz képest. Komolyan elsőre megijedtél azért, mert nem volt orgazmusod? Nem tudtad, hogy a nők java részének bizony a hüvelyi orgazmus nem sikerül gyakorlástól függetlenül? Én is 18 évesen veszítettem el, de valahogy képben voltam ezekkel, nem voltak irreális elvárásaim. A női orgazmust sok esetben tanulni kell, még a csiklóit is. Volt már valaha orgazmusod? A barátoddal pettingeltetek, kitapasztaltátok már, hogyan jó neked? Saját magadat el tudod juttatni orgazmusig önkielégítés során? Ezeket kellene előbb megvalósítani, majd szépen fokozatosan elérni, hogy szex közben is sikerüljön. A megjátszást meg felejtsd el, a lehető legrosszabbat teszed vele magadnak és a partnerednek is.

35N

2018. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!