Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sperma csak nekem tűnik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma csak nekem tűnik furcsa és mondhatni kissé kellemetlen szagúnak!? Vagy ez minden férfinél más és más, mint ahogy az íze is? Mi a véleményetek az orális szexről?

Figyelt kérdés
Kérlek, a lenéző kommentektől kíméljetek meg! 19 éves vagyok, nő, és nem régiben kezdtem szexuális életet élni, mert párkapcsolatom lett. Tehát, csakis ennek tudható ki a tapasztalatlanságom etéren !

2018. júl. 8. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az olyan nem tudsz mit csinálni,nem a jó ízéért van.Ha a lány tényleg odaadóan csinálja akkor mennyország,de ha csak azért mert előtte ő is megkapta ami jár neki és csak kényszeresen akkor illúzióromboló.Én fiúként nem tudom azt eldönteni,hogy egy lány mit érez amikor bekapja és tényleg lehet-e azt imádni,de isteni érzés amúgy.
2018. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Majd megszereted, én simán eltudok élvezni attól, hogy szopok :) A sperma íze meg mindig változó, van, amikor jobb íze van, van, amikor rosszabb, de nem foglalkozok ezzel, mert tudom, hogy mekkora örömöt okozok vele.. a párommal ellentétben egyébként, aki meg semmiáron nem tudja elviselni azt ami kijön belőlem..

20L

2018. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


2.Hogy érted, hogy nem képes elviselni azt, ami kijön belőled !?

A kedvedet nem szereti ?

Ez a férfiaknál mennyire gyakori ?

2018. júl. 8. 10:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, a párom elfogadja. Megtanultuk máshogy kielégíteni egymást.
2018. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3# Hát kb 15 férfiből ő az első ilyen, szóval én azt mondanám, hogy egyébként a legtöbb férfi szeret kényeztetni..

igen, leginkább azzal a nedvvel van baja, ami távozik belőlem pl ha nyal :D

Érthetetlen.. ez ilyen pasis finnyázás..

2018. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezt a tudtotokra is adják, hogy nem szeretik ?
2018. júl. 8. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Az ondó szaga eléggé jellegzetes, az érett, friss vagdesztenye belseje hasonló szagú. Érdekes, mert a prosztata éppen olyan alakú és méretű, mint egy vadgesztenye... Mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy kellemes illatú. Viszont nem is annyira erős, vagy gusztustalan, hogy ne lehetne megszokni, különösen, ha a szeretett férfihez kötődik.

Az íze már más, mert eléggé változatos, egyéntől függő, kinek inkább sós, kinek egy kis édes is van benne. Az állaga miatt sokaknak gusztustalan, mert ragad, és nyúlós, kb. mint a nyers tojásfehérje. Ezzel együtt a nők kb. fele elfogadja, le is nyeli, másik fele nem kéri. Leginkább az a döntő, hogy a pillanat hevében mennyire fokozottak az érzelmek. Meg lehet szokni, a férfi élvezetét maradéktalanná teszi. De azért az odavezető út a lényeg, nem az a 10 másodperc.

2018. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem ! Köszönöm !
2018. júl. 8. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
A nőkkel kicsit más a helyzet: az egészséges, frissen mosott punci teljesen szagtalan, és a nyálka, ami termelődik is íztelen. Egyedül az állaga lehet valamennyire szokatlan, mert kicsit nyúlós. De aki az élvezet nyújtása és a saját kedvtelése miatt nyalakszik, azt ez nem zavarja: majd a végén megtörli a száját. ;) A nyálka a ciklus időtartamában valamelyest változó. És persze van, akinek kevesebb, és van, akinek tocsog (már ha jól csinálják). :)
2018. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

orális szex = mennyország

imádok szopni

imádom, ha nyalnak

(más lányt még nem nyaltam, de csak mert nem volt rá lehetőségem még)

ha egy pasi nem szereti az orált, akkor pápá neki

2018. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!