Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexpartneres oldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexpartneres oldal ahol fèrfi szexpartnert lehet keresni hosszù tàvra nem csak alkalmira?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Van biztosan, de ha lehet ne itt keress. Ez az oldal tele van beteg erényöves perverz majmokkal
2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ja kihagytam 20/L. Én a baráti körömből szoktam keresni
2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt is akad, de ritka ;) 29/F
2018. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nőben keresek ilyent. 39f
2018. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2: szeretőt baráti körből nem szerencsés keresni.

Én meg nőt keresek szeretői viszonra, s pont olyat akivel nincs bonyodalom. Az se könnyebb kérdező hidd el. Te merre élsz?

Ha nagy városban az könnyebb, kisebb településen nem annyira. Szóval, az ország melyik részén vagy?

2018. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is! F.
2018. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 idáig nem volt gond. De amúgy fejtsd már ki kérlek, hogy miért nem jó ötlet. Hátha tanulok megint valami újat.
2018. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nővel ismerkednék hosszútávú monogám kapcsolat reményében..
2018. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!