Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lesz így még egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így még egyáltalán párkapcsolatom? Az összes exem nehezményezte, hogy nem elégíthettek ki szájjal. Tudom férfiként ezt szeretnem kéne, de szerintem nem higiénikus, hogy a csaj beveszi a szerszámomat.

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Hmm, most gondolj bele, hogy hány ezer szingli srác lett volna a helyedben, akik hagyták volna, hogy lecumizzák őket.

Elvileg egy párkapcsolatban nem lenne okod félni ettől.

2018. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Az a gáz, hogy ez felmerül egyáltalán kérdésként.

Aki meg ezt nehezményezi, az nem százas.

Én sem ragaszkodok hozzá, de az utóbbi 3 partnernőm nem is akarta megpróbálni se...

2018. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy ápolatlan ember vagy, akkor valóban nem higiénikus. Azonban ha megfelelően tisztálkodsz, semmi rossz nincs benne. Nem tudod mit hagysz ki. Vannak ilyen ember, de szerencsére kevés.
2018. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elvileg nincs okom félni tőle, de valamiért akkor se tartom higiénikus dolognak. Nem hiszem, hogy ez a szex kötelező része lenne.Amúgy 30 férfi vagyok.
2018. júl. 8. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki számára nem higiénikus? Számodra, mert a csaj szája bacis vagy számárára, mert te nem mosod. Fogmosása lány részéről, zuhany alatt vagy előtte? Szerintem téged valami trauma érhetett, ez elég durva.
2018. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én engedem :)

32/F

2018. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, menj kezeltesd az agyad.
2018. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom Puncit se nyaltál

Pedig sok lánynak csak úgy van orgazmusa

Köztük nekem is

Ráadásul szeretem a páromat szájjal kényeztetni

Szoval elég szar kapcsolatunk lett volna

Lesz kapcsolatod csak akkor Keress olyan csajt aki Utál szopni és még a nyalást SE szereti



24N

2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lesz. Nagyon sok olyan lány van, aki utál szopni. Ezt nőként írom. Nekem nem egy barátnőm nem hajlandó orálozni a párjával... Csak megfelelő párt kell találnod.
2018. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni majd a megfelelő partnert. Én nőként nem cumizok! férjem viszont nyal rendesen. Régóta együtt vagyunk. Sosem nehezményezte.
2018. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!