Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már jónak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már jónak számít?

Figyelt kérdés
A péniszem mereven 17cm hosszú és 4,5cm vastag

2018. júl. 8. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Vékony és rövid.
2018. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy? Már csak azért kérdezem, hogy nőhet-e még. De már igazából ez a méret is tökéletes. :)
2018. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon szépen kérek mindenkit 20centit és azt meghaladó méretet ne írjanak kérdésbe mert törlik!Ilyen nem létezik vegyétek tudomásul.
2018. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja ez tök jó.
2018. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia.Ez eléggé vastag már.Nagyon erős péniszformázó és növelő gyakorlatok közben elértem a 4,5 szélességet ehhez 13,5 körbe méret párosul(profiltól függ gondolom akinek hengeresebb más akinek lapos szélesebb ott kevesebből kijön ez a szélesség)a 4,3(körbe 13körül)már igencsak jó.Fiatalon 20körül alig 4nél azért éreztem hogy vékony.

Azért 5vastag az már eléggé zorall most mértem le egy 4,9 es tárgyat 15,5körbe azért egy 4,7 is egy igazi monster lehet már.Amelyik nőnek 5-5,5 valódi vastagság kell a reális élvezethez hát ahhoz lehet hogy kevesek lennénk bro.

Gondolom azért a tövén van egy a kezeddel is benyomható 2,5 plusz centi ezt is add hozzá hacsak nem vagy 5% testzsírszázalékú tök sovány,nekem és az átlag 20% körüli.

Ha ehhez kb. 20éves vagy és végzel növelő gyakorlatokat akkor igazi fegyverre tehetsz szert érettebb korodra kb

19-21(egy makkal hosszabb)(esetleg +2-3cm a tövén)4,7-4,8 maradandóan(péniszgyűrűvel 5 körül alkalmanként) ennyit két hónap két év alatt könnyen elérhetsz.

2018. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Atyaúristen...
2018. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fiatalon 20körül alig 4nél azért éreztem hogy vékony.

Ezt úgy értettem 20éves kor körül...

Ez nem az úristen csak a sok fizikai munka(hormonserkentő)és utólag a jelqing hatása.

2018. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szinte látlak lelki szemeimmel, ahogy rejszolás közben méricskéled magad egy colostokkal...

Tényleg nem érzed, hogy mennnnnyire gáz vagy? Ez kb olyan, mintha én nőként kiírnám a segglukam méretét, aztán azon aggódnék, hogy akkor ez most elég jó méretű-e, lesz-e férjem, gyerekeim, vagy mondjak le mindenről, mert sajnos nem úgy ráncolódik, ahogy kéne...

Idióta.

2018. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!