Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a csikló és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csikló és a hüvelyi orgazmus között?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még, csak csikló által értem eddig el.
2018. júl. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen
2018. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Csiklo az amikor a csiklód izgatássával van orgazmus


Hüvelyi aktus közben a G-pont izgatásával történik


24N

2018. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érzésre gondoltam. :)
2018. júl. 9. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
A barátnőm mindkettőt megtapasztalja. A csikói viharos, a hüvelyi mélyebben érinti, ezt mondja. Mindkettőt erősen igényli, nem helyezi egyiket sem a másik elé. Szó szerint se, hol az egyik, hol a másik van előbb. :)
2018. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Az én tapasztalataim szerint a csikló orgazmus nem olyan intenzív mint a hüvelyi.


Utóbbit nehezebb elérni, és az összehúzódás tovább tart mint a csiklóban.

2018. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Hüvely orgazmus sokkal erősebb sokkal intenzívebb számomra

Hasonló a csiklo oragzmushoz csak a duplája

Amikor a hüvely orgazmusá érzed hogy lassan elmész a gyönyör elkezd belülről egy pontban kifelé áramlani a testedben egyszerűen csodálatos és amikor elmész vege olyan minta be lennel tépve (nekem olyan erzes)

Eddig csak magamnak sikerült a hüvely orgazmus

Amióta rátaláltam hogy megyek el hüvely orgazmussal nem is izgatom a csiklom

Csiklo orgazmus után amikor csinaltam mindig kieleguletlen maradtam nem volt eleg több és több kellett napi 8

Hüvely orgazmus kielégít azt általában 2x szoktam

Az a baj annyira Rákaptam az ízére hogy ott tartok hogy nem kell nekem senki minek szexeljek mással ha magamnak könnyedén megcsinalom az orgazmust kielégít és jobb is számomra a szexnel mert mindig van orgazmusom

2018. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Csikló orgazmus nagyon jó, olyan mint egy nagyon nagy hullám és nagyon intenzív.

Hüvelyi nekem nagyon ritkán volt. 5 év alatt kb 3szor. De az se biztos hogy az volt mert az egyáltalán nem volt intenzív viszont sokkal jobb érzés volt hogy olyan mélyről jövő volt és sokáig tartott. Viszont nem volt csúcspont meg nem volt semmi remegés meg semmi. Na meg baromi nehéz összehozni.

2018. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem érzek külömbséget, ugyan annyira élvezetes mind a kettő.
2018. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!