Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeret jobban maszturbalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret jobban maszturbalni mint szexelni? Hogy lehet ezen változtatni hogy ne érezzem így?

Figyelt kérdés

Szex nélkül akar életem végéig meglennék

Maszturbalas nélkül nem bírnám ki

Eljutottam arra a szintre hogy minek szexeljek mással ha magamnak sokkal jobban megoldom és erősebb jobb intenzívebb és MINDIG van orgazmusom

Szexet nem igazán elvezem pláne ha a férfi bennem van semmit nem érzek nem elvezem csak annyit hogy valami ki be mozog bennem de nem dobom magam hanyatt az erezstől

Magamnak csinalom akkor van hüvelyi és csiklo orgazmusom



2018. júl. 9. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg ez egy jó nagy kamu ;)
2018. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Tényleg így érzek

12 éves korom óta maszturbalok

19 voltam amikor először szexeltem

2 kapcsolatom volt de egyikben sem szerettem a szexet nem élveztem ha a ferifi bennem volt

Maszturbalast imadom

2018. júl. 9. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálatos dolog.
2018. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok análba! Azt garantáltan érezni fogod... :)
2018. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

És mitt szólsz ahoz hogy ha valaki jó alaposan kinyalna

Egy ojas valaki aki tugya is a dolgát, nemcsak csutakol téged

És jól fel is tud izgatni

Mondjuk ha szerec maszti i akkor egy vidrátortt ha feldugnak és jól kinyalnálak közben, szerintem arra nem volna panaszok :)

22f

2018. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az anal csoda... haaat próbáltam egyszer de az maga a borzalom és megalázó számomra soha többet. Azt végképp nem élveztem
2018. júl. 9. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kettőt simán össze lehet kötni: vannak nők, akik akkor is izgatják a csiklójukat, miközben a pasi bennük van. Orál közben is csinálhatod. Nem tudom, mi a gond. Ha a pasit nem érdekli, hogy közben masztizol, hát ne fogd vissza magad! Állj hozzá úgy, hogy a szokásos masztit feldobod egy kis szexszel! :)
2018. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 ha szex közben maszturbalnom kell az ugyan az minta egyedül lennék és ugy csinálnám szóval nem a férfitól megyek el hanem a saját kezemtol

Ezért akkor felesleges számomra belekezdeni az egeszbe

Mert akkor fogom és elintézem magamnak és ugyan ott vagyok plusz nem lat senki ami jobb is

2018. júl. 9. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Tudod mi kellene neked? Egy jó vastag bré.
2018. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez világos, de közben nem hiányzik a férfi illata, a csókjai? Nem vágysz rá, hogy szájjal kielégítsd? ...és arra, hogy ő téged? Ha mindez nem vonz, akkor tényleg célszerű inkább masztizni, de esélyes, hogy aszexuális vagy.
2018. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!