Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egyéjszakás során vesztette el a szüzességét? Megbántátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Írd le hogy férfi vagy nő vagy.

2018. júl. 10. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Miért, akkor te is úgy fogod elveszíteni?
2018. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Én így vesztettem el. Nem volt tökéletes, sőt volt egész kellemetlen része, de nem bántam meg, attól még ez is egy élmény volt, akkor ennyinek is örültem.

F

2018. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én nem, de ismerek ilyen fiút. 18 éves volt, sokat bulizott, és mivel kapcsolattal egyáltalán nem is próbálkozott, így tervezte elveszíteni. Az egyik buliból hazavitt egy közismerten könnyen kapható lányt, és akkor vesztette el. Azóta kb. egy év telt el, és eddig nem bánta meg.
2018. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem bántam meg ??/L
2018. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem bántam meg de azért így alakult mert akivel tényleg akartam, nem jött össze. L
2018. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon megbántam. Önző volt és durva, amikor elélvezett már nem foglalkozott velem.
2018. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó válaszoló, velem is ez volt.
2018. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
77%

Nem tudom, hogy ez minek számít, de meggondolatlanul veszítettem el a szüzességem.

Nem voltam se részeg, se más szer nem befolyásolt, annál inkább a kíváncsiság.

Lefeküdtem az illetővel aznap este, amikor összejöttünk,utána 2 hétig voltunk együtt, de sehogysem klappolt a dolog, egyszerű: Nem illettünk egymáshoz. Párszor voltunk együtt azalatt a 2 hét alatt, majd rá másfél hétre összejöttem azzal a sráccal, akire évek óta vágytam.:) Akkor nem bántam, hogy a sráccal történt meg, de így utólag visszagondolva jobb lett volna azzal akit ténylegesen szeretek, bár ennek is volt pozitív oldala. Kicsikét több önbizalommal álltam a dologhoz a mostani párommal, akivel jelenleg 1 éve magabiztosan állíthatom, hogy a lelkem másik része, picivel tapasztaltabb is voltam, így kölcsönös volt a tapasztalat, az izgulás :)

De ha hallgatsz rám és még nem történt meg, akkor várj arra, akivel teljes mértékig érzed, hogy nem a pinaszag csapja az orrát a szerelem helyet és vár rád. Na akkor lesz igazán frankó az egész :3

2018. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne az alapján dönts, hogy xy-nak (tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar..) bejött, mert mások vagyunk, ami neki bejött, arra Te rá is mehetsz lelkileg!

Aztán belegondoltál már, hogy mi lenne utána? 1 alkalom és annyi? Mert még ha nem is okoz lelki sérülést, és "rákapsz", akkor mi lesz? Mármint összejársz majd az illetővel vagy keresel újabb partnert? A szex nem olyan dolog, hogy 1x megvolt, aztán "letudtam". Szóval, ha csak a vágy miatt csinálod, akkor arra ott a kezed is... Másrészt: az első szex általában fáj, belegondoltál már abba, hogy egy srác, akinek csak szexre kellesz, mennyire fog vigyázni rád?

Egy egyéjszakás kaland sokszor még a tapasztaltaknál sem sül el jól, hát még nálad. Élvezetet akarsz? Hát azt akar a partnered is! Szerinted pont arra lenne kedve, hogy téged "istápoljon"? Vagy ha tojik rá, hogy neked mi lenne jó, akkor szerinted mennyire lenne neked élvezhető az aktus!?

Az első szex nem az egetrengető élvezetről meg orgazmusról szól! Sőt a második, harmadik is fájhat.. Ez persze egy párkapcsolatban, türelmes, megértő és szerető partnerrel simán kezelhető, de pont ez az amit te kihagynál..

2018. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem begináztak, így nem emlékszem.. simán benne lettem volna, de a faszi úgy volt vele nem kockáztat és megerőszakolt. Mázli, hogy semmire sem emlékszem ebből.. 22L
2018. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!