Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a barátnőm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm a szájba élvezést, szájba dugást először csak velem csinálta és csak nekem engedte meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm 25 éves és mikor legelőször lefeküdtünk és az orális részre került a sor, előtte csak a kezével kényeztetett engem, úgy tűnt mintha nem merne a szájával közeledni, vártam egy hosszabb ideig, hogy magától bekapja-e, de nem tette, sokan egyből a lényegre tértek volna, de ő nem. Végül én tettem bele a szájába, utána a folytatás már magától ment.

Másik alkalommal mikor közel voltam ahhoz, hogy elélvezzek, azt mondta, kicsit megijedve, hogy csak a szájába ne csináljam és még akkor se tettem, hanem a testére élveztem el.

Egy hosszabb időre rá az egyik este mindketten ittunk és emiatt bevadultunk, olyan pozícióba kerültünk, hogy elkezdtem szájba dugni.

Nagyon izgatott a helyzet, de rossz volt a tudat még nekem is elsőre, hogy a visszafogott törékeny személyiségével ezt csinálom.

Engedte és nem tiltakozott ellene, az öklendezést pedig láttam rajta lehet azért, mert nem ment túl mélyre.

Valószínű az alkohol hatása miatt nem volt gátlásos.

Másnap viszont azt mondta, hogy magából soha nem nézte volna ki, hogy olyan is tud lenni, mint amilyen este volt.

Ez volt a legdurvább jelenet, de emellett volt más kevésbé vad is, és ezért nem vagyok biztos benne, hogy a mondatával konkrétan arra gondolt-e, hogy hagyta nekem, hogy ezt tegyem vele.

Egy következő alkalommal szájba dugás közben, miközben én irányítottam el is élveztem, az első spriccelés a szájában ment el, és mikor ezt megérezte egyből kivette, a többi pedig testére ment, ezután nem mondott erre már semmit.

Még ekkor se hagyta teljesen, hogy bele élvezzek, miközben már hosszabb ideje tart a kapcsolatunk, és szeret engem.

Sok férfi szeretne szerintem abban a tudatban lenni, hogy csak az ő testnedve volt eddig a barátnője szájában, ezért örülnék, ha ez így lenne.

Előttem már volt pasival, de a reakciói és a leírtak alapján szerintetek is csak velem történt meg ez vele szex közben és csak nekem engedte szájba dugatni is magát?

Azért nem tőle kérdezem, mert félek, ha mégis kiderülne az ellenkezője valami megtörne bennem, mert pont, hogy a szexuális visszafogottsága tetszett meg elsősorban, mikor összejöttünk.



2018. júl. 10. 13:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Miért nem kérdezed meg

Attól hogy jól csinálta lehetet neki ez az első

Van aki ráérez elsőre a dolgokra

De ez partner függő

Rajtad is mult hogy mennyire adja át magát ennek az egésznek az orális szexnek

24N

2018. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként tisztában vagy vele h ezzel megaláztad

Olyat tettél vele amit eleve kért h ne tedd

Gratulálok

2018. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Arra nem gondoltál h azért nem akarta mert volt hasonló rossz élménye

Te egy bal kukac vagy

Szexuálisan ki használod szerencsétlen lányt

2018. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez megérdemelne egy tisztázó beszélgetést Vele... Mondjuk, ahogy így leírtad a történetet, nincsen benned nagy empátia.
2018. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem használom ki őt, mert szeretem! Azért írtam ki ezt a kérdést ide mert ez egy eléggé kényes téma megbeszélni még barátokkal is
2018. júl. 10. 13:43
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont nem a baràtokra tartozik, hanem csak kettőtökre! Ne teregesd már ki a szexuális életeteket, főleg ha ilyen visszafogott, szende! Örülj neki, hogy belement és tedd boldoggá.
2018. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a szövegben, az öklöndözést pedig nem láttam rajta
2018. júl. 10. 13:50
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én undorodom a sperma ízétől, nem kéne erőltetni, hogy vegye a szájába, ha nem akarja
2018. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A sok leírt dolog után nem láttam rajta egyáltalán azt, hogy rosszul reagálta volna le és besértődött volna. A szexuális kihasználás pedig szerintem azzal egyenlő, ha valakit nem szeretünk, én szeretem őt, Csak jó lenne tudni, hogy valóban én vagyok-e ezekben az első neki, mert ha igen számomra ez olyan megtisztelő lenne, hogy még az eddigieknél is jobban megszeretném őt, mert ezeket meg kell becsülni egy nőben, ha először enged ilyeneket egy fèrfinak
2018. júl. 10. 14:10
 10/27 anonim ***** válasza:
Nemtudom miert olyannnagy szám ez. Kb a szexualis elet alapveto resze. Nem tok mindegy te voltal e neki az elso? Van no aki ennek bekapja masnak nem. Teged szeret annyira hogy megteszi neked. Ennek orulj aszt kesz. Mit kell ezen filozni?
2018. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!