Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strand véleményekre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strand véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnak érezheted magad. Nagyon jó érzés.
2018. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ugye tudod, hogy ott nem szokás szexelni, bámulni, magadhoz nyúlni, ismerkedni? Jobb helyekre egyedülálló férfit be sem engednek, vagy azonnal kiteszik, ha ilyesmit csinál. Nyugdíjasok és kisgyerekes családok is járnak oda, akik nem értékelik a kukkolókat. Nyugodtan menj el, ha érdekel, de legyél tisztában vele, hogy rossz kategóriába tetted a kérdést. Nudista strandra nem dugni vagy nyálat csorgatni jár az ember, és nem nézik jó szemmel, ha rontod a hely hírét.
2018. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Én meg a kisgyerekes családokat nem engedném be oda eleve
2018. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Utolso

A kisgyerekes családok szintén nudista család

Gyakorlatilag így nőnek fel

Tök természetes hogy látják apa vagy másik vácsi himbi limbijét

Vagy any cicijét punciját vagy más nénijét

Nekik ez a Természetes

Nekik a fürdőruha fürdő narrág lenne a furcsa

2018. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bácsi*
2018. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

mi járunk délegyre, nagyon szeretjük, nyugis, normális emberek vannak ott, jókat szoktunk beszélgetni meztelen idegenekkel.

25F 23N

2018. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam, és megszerettem, viszont sajnos csak egyedül tudom űzni a nudizást, mert elég alacsony az ingerküszöböm, és többnyire a normális helyeken hamar kidobnak ha megmerevedsz...

27F

2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok pozitiv hozzászólást fontolora veszem....
2018. júl. 11. 17:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék meztelenül lenni más emberek előtt,irigylem akik képesek rá.19/L
2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem is értettem máshogy. Éppen ez a baj, hogy így nőnek fel. Társadalmilag nem elfogadott és biztos vagyok benne, hogy a következő 20 évben sem lesz az. Így pedig sokat árthat a jövőben majd annak a gyereknek, hogy a legtöbb esetben megszólják, rá lesz kényszerülve olyanra amit nem szeret stb. Nem csak azt kell nézni, hogy szerintem mi a jó, hanem azt is hogy ne tegyem már ki olyannak a gyereket, ami miatt nehezebben fog beilleszkedni. Persze, megtalálhatja majd a maga környezetét, de nehézségek árán. Minek csináljak nehézségeket a gyerekemnek? Most olyat fogok írni, amit még tényleg soha nem tettem. Vagy egy hülye r vagy, vagy egy fkalap. Nem arról van szó, hogy szerintem mi a jó és nem csak erre a dologra mondom. Akármiről lehetne szó, a saját véleményem és látásmódom ne kerüljön már előtérbe a gyerek nyilvánvaló életének megkönnyítéséhez képest.
2018. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!