Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondja nincs kedve szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nincs kedve szexelni, mégis áll neki?

Figyelt kérdés

Van valami a háttérben? Vagy csak én vagyok paranoiás?

A párommal szexeltünk tegnap és tegnap előtt is. Nekem lett volna most is kedvem, de ő nem akarta. Meztelenre vetkeztem és elkezdtem szemezni a farkával és fel is állt. De lerázott, hogy nincs kedve.


2018. júl. 11. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Kiprovokáltad, azért állt. Az más lenne, ha alapból is állt volna, de leráz.
2018. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A farkam nekem is sokszor feláll, de attól még fáradt vagyok és úgy nem akarom.
2018. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mért nem értetek ti a szóból?

Bezzeg ha a nőnek baja van akkor nem és.

De ha a fiúnak nincs kedve egyszer akkor biztos, hogy van valami. Ezt megérteni.

2018. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy áll, még nem jelenti azt hogy kedvem is van hozza. De az is lehet h van kedvem hozza de még nem állt fel. Igen, a pasik is tudnak érdekesen működni.
2018. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a párja is ilyen volt,inkább kiverte a férj.
2018. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem a párod lehet meleg 😛
2018. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a farok szinte mindenre feláll, még akár egy temetésen is, nem csak akkor amikor kívánjuk a szexet.


Ugyanúgy te is be tudsz nedvesedni olyankor, amikor nem is kívándod

2018. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Veled nincs kedve... :D Vagy: A procedúrához nincs kedve ami a szex mellé jár. Ilyenek lehetnek irányítás, visszautasítás, ápolatlanság, büdös száj, vesződni a nő hülyeségeivel mint a "nincs kedvem úgy csinálni" "én azt nem szeretem tudod jól" "kapcsoljuk le a villanyt" "most így akarom" "csináld ezt" "ne hagyd abba" stb Vagy nincs kedve most hozzá mert karmolsz és azt utálja és nem akar vesződni vele. Stb. Sok oka lehet...

35F

2018. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!