Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők ilyenkor általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ilyenkor általában hazudni szoktak? Nekem is azt kellett volna?

Figyelt kérdés
Életemben először volt egyéjszakás kalandom, és azt hiszem, utoljára is. Az aktus után megkérdezte a csávó, hogy milyen volt? Én meg elmondtam, hogy nem volt kifejezetten rossz, de az orgazmusnak a közelében se jártam. Az az arc... "Pedig rám még senki se panaszkodott." Én se panaszkodtam, csak elmondtam az igazat.

2018. júl. 12. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Jó, hogy elmondtad. Valószínűleg önző volt a srác. (pl. mikor ezt mondod, utána még lehetett volna segíteni a dolgon...de mégse tette)

Az, hogy eddig senki se panaszkodott csak annyit jelent, hogy eddig olyanokkal találkozott akik nem mutatták ki, hogy nem az igazi a dolog

2018. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

😂😂😂

Szokj hozzá, a pasik mindig azt gondolják istencsászárok az ágyban. Még ha szánalmasak xar, akkor is.

2018. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A női élvezet azért lehet megtévesztő. Én már jártam úgy, hogy a partnerem a szex után azt hitte, hogy már orgazmus közelben jártam, mikor hátulról csináltuk, mert úgy nyögtem. És nem megjátszás volt, ha belegondolok, tényleg hihető lett volna, mert baromi jól esett, de mégsem voltam orgazmus közeli állapotban. Persze azóta már tudja, nálam milyen a valódi elélvezés, az nem keverhető össze semmivel. :)

35N

2018. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok. Nekem is volt egyéjszakásom, annyi különbséggel, hogy a pasi szerencsére nem kérdezte meg, hogy milyen volt. Mert amúgy ügyes és tapasztalt volt, érezni lehetett minden mozdulatán, mégsem élveztem el, de ez csak amiatt volt, mert rájöttem, nekem ahhoz, hogy orgazmusom legyen, kell az összeszokás az ágyban. Ez a "milyen volt?" kérdés olyan egocentrikus és kiábrándító.
2018. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát...én nem mondtam meg neki az igazat 😅
2018. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hazudik, valaki megmondja az igazat. Amikor tőlem kérdezte meg egy férfi, én is az igazat mondtam. Úgy ledöbbent...zavarba is jöttem. De én már nem hazudok.
2018. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Én értem, hogy egy kaland izgalmas, mert utána nincs több találkozás, de lányok.. Áruljátok már el, hogy miután kizárólag a külső alapján dobjátok el az agyatokat és a bugyit, min csodálkoztok utána, ha figyelmetlen a srác és csak üríteni voltatok jók?

Nem arról beszélek, hogy nagy szerelem nélkül nincs szex, hanem arról, hogy az ember személyisége irányítja azt a külsőt és ha az csak addig vonzó amíg a külseje, akkor min csodálkoztok?

2018. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó, te hogy milyen hülye vagy.

Látszik, hogy valami balek lehetsz :D

2018. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a kérdésfeltevés (milyen volt?) azt mutatja hogy egy amatőrt fogtál ki. Jól tetted hogy őszintén válaszoltál neki, szerintem hosszú tavon neki is jot tettél ezzel.
2018. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Engem mondjuk nem is érdekel hogy a csajnak jó e. Nekem legyen jó aztán oké:D
2018. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!