Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ciki? Ha nem, miként tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? Ha nem, miként tudok rajta túljutni?

Figyelt kérdés
Ha maszturbálok, nagyon nagyon vonaglok és remegek orgazmusközelben, de tényleg nagyon durván. Hüvelyi orgazmusom még sosem volt, csak csiklóval megy, és az eddigi barátaim kb kéthavonta egyszer érték el, mert cikinek tartom ezt a remegést, úgyhogy mindig visszafogom magam. Így elérik, de kb fél óra után, vagy inkább szólok, hogy most nem fog menni. Nem tudom, miért tartom gáznak, lehet azért, mert a srácok, akikkel voltam még nem remegtek ennyire, és nem értem, fiúknál ez miért más? Tényleg gáz, hogyha a csaj nagyon remeg alattatok?:(
2018. júl. 13. 04:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nokent mondom h ez szexi dolog inkabb mint szegyelni valo.

A baratnom ugyan ugy vonaglig meg hasonlok ha jol felizgatom es elelveztetem. Nekem jo erzes h ennyire nem tudja kontrollalni magat orgazmus kozben.

:-)

Elvezd inkabb mint h gatolod magad benne mert ha sokaig csinalod akkor rogzul es nem igan fogsz tudni mar sehogy sem elelvezni. Tudod mennyi no van aki gatlasos ? Rengeteg. Ne akarj ebben az lenni mert van h evek minkaja mire feloldod a sajat magad rogzitett gatlasokat magadban. Szakember is nehezen boldogul ezekkel. Sok sok alkalom kell hozza.

2018. júl. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon imádnám ha látom rajtad hogy élvezel! Velem is élvezhetnél így!
2018. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Igen, cigi, de nagyon!!
2018. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jajj,de hogy gáz,lâtnád én hogy élvezek pasiként:) engedd el magad nyugodtan ;)
2018. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a pasim remeg alattam :) Imádom, hogy ennyire élvezi!

Szerintem semmi ciki nincs benne! Ahogy az 1-es írta, ne fogd vissza magad, mert sokkal több probléma lehet belőle. Ráadásul nem hiszem, hogy annyira jó így a szex, ha állandóan azt figyeled, nehogy orgazmusod legyen...

2018. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Egy 14 évestől mit vártok most?
2018. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

En nagyon szeretem, ha sikerul ilyen extazist elerni a partneremnel! Egyreszt jo erzes oromot okozni, masreszt nagyon izgato is.


Volt egy partnerem, akinel el tudtam erni, hogy olyan orgazmusa legyen, hogy teljesen elveszitse a kontrollt :) Meg o maga is meglepodott az elejen. Vagy egy percig folyamatosan remegett az egesz teste, imadtam ilyenkor atolelni - meg o is imadta ezeket a perceket :)


Egyaltalan semmi ciki nincs benne, fogadd el magad, igy mukodsz es kesz. Sot, orulj neki, hogy ezt a szintet el tudod erni:)


A szex pont arrol szol, hogy a gatlasainkat is levetkozzuk egymas elott, nincs cikis dolog. Engedd el magad es elvezd!


F40

2018. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább előny a pasiknál. Főleg ha olyannal vagy, aki képes elengedni magát, és megmutatni a saját cikinek hitt dolgait. Semmi nem ciki a szexben, amit mindketten élveztek. Sokkal kellemetlenebb, ha a gátlásaid miatt nem tudsz ellazulni, és ezt ő is észreveszi. N.
2018. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is remegek olyankor mint, akit ráz az áram, de sosem jutott eszembe ezt szégyellni. Sőt, a partnerem direkt imádja, ahogy észrevettem rajta. :)

35

2018. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális és kedves válaszokat!:)

A 8 privátot nem, és nem is fogok rájuk válaszolni.

2018. júl. 13. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!