Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Hölgyek! Ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Hölgyek! Ti milyen gyakran maszturbáltok és hol?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szoktátok általában?

2018. júl. 13. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minden este az ágyban
2018. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap tobszor is, ahol epp megkivanom ott masztizok! 23L
2018. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen gyakran csinálják a nők? Mennyi mindent nem tudok... 😟
2018. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Amikor egyedül vagyok akkor egy nap többször os de ha nem akkro csak este az ágyban
2018. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este, az ágyamban, általában naponta egyszer
2018. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban minden este csinalom,de neha reggel is szoktam. Legtobbszor az ágyban. Az valtozo,hogy meddig, van hogy 5 perc is eleg,maskor elhuzom 30-40percig is akár

22/L

2018. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az helyzet adja. Ha sokat vagyok egyedül itthon (ès kevès a szex, valamint nem kielègítő), akkor napi 3-4-5 alkalommal. Többnyire az ágyban, a hátomon fekve. Az idő függ attól, hogy hanyadik orgazmus aznap, ill. attól, hogy mennyire akarom elhúzni. Ezek függvènyèben 5-30 perc.

Ha kevesebb alkalmam van, akkor nyilván ritkábban. De nagy általánosságban, napi 1 oegazmus azèrt kell.

25N

2018. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!