Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Depressziós embert is fogadnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós embert is fogadnak a rosszlanyok.hu oldalon hirdető lányok? Észreveszik rajtam szerinted?

Figyelt kérdés
Mivel sose volt kapcsolatom es mar nem is lesz es szűz is vagyok ezért gondoltam meg kellene látogatni egy ilyen lányt. Hatha visszatér az eletenergiam. Mindig is vágytam egy jo nőre. Olyan közepes erősségű depresszióról van szó. Fel fog tűnni neki?? Vagy lehet odamegyek es az izgalomtól hogy végre történik valami jo is lehet hogy ideiglenesen el is múlik.

2018. júl. 14. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak alkohol és drog befolyása alatt nem fogadnak.

a többiért ne aggódj főleg a szüzességed miatt azt úgy is ott fogod hagyni :)

2018. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy feltűnik, de nem fognak morális kérdést csinálni belőle, hogy jó az e neked, hogy hozzámész el. A szorongásod szinte biztos, hogy még jobban ki fog jönni az adott helyzetben. Nem ismerlek, nem tudom milyen a beállítottságod, de lehet nem a legjobb ötlet. Magad miatt és nem a másik fél miatt. Nem biztos, hogy neked való az. A szüzesség nem tényező, nézd meg az adatlapját, fel lesz tüntetve, hogy vállal szüzességelvételt. Igazából olvass el mindent amit ott látsz és az alapján dönts! Mond el neki a problémáidat, hogy tudja hogyan álljon hozzá a helyzethez. Kedves lesz, mert ez a munkája és ebből él. Az hogy mi van közben a fejében az már mellékes. Ő rá tartozik és nem fogja kimutatni. Betegségek miatt nagyon nem kell félni, de azért ha rászánod magad, akkor utána menj el szűrést kérni valamelyik bőr- és nemibeteg gondozóba! De szerintem azért gondold át a dolgot! Ismétlem nem az ilyen lányok hozzáállástól, egészségétől, tisztaságától, vagy hogy nem fog téged kielégíteni testileg kell félned, hanem attól, hogy a te lelkednek ez nem biztos hogy jó, illetve hogy emiatt fogod tudni igazán élvezni
2018. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Igen egyébként értem mire gondolsz de hat proba szerencse. Ennel rosszabb mar nem nagyon lehet a helyzetem úgyse. Semmi jo izgalmas nincs az életemben nagyon unalmas ez igy, ettől simán meg is lehet bolondulni. Legalabb történik valami jo is oké kockázatos mert pl megtortenhetne hogy nem sikerül pl fel se áll, de neha kell az életben kockáztatni is.
2018. júl. 14. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Profihoz mész az hidd el, hogy felállítja! A profizmusuk egy-két dologban, nem feltétlen magára a szexre kell gondolni hajmeresztő lehet számodra. Egy ilyen lány egy nap 6-12 vendéget fogad átlagban és szinte a hét mindegyik napján. Plusz nyilván vagy 1000 esettel volt dolguk. De annyit meg nem tudnak nyújtani mint egy lány akivel együtt vagy és szeretitek egymást. Nem csak érzelmi oldalról. Hanem jó esetben jobban ismeritek egymást és mivel minden ember más ezért egy örömlány sem fogja tudni magától, hogy számodra mi az igazán jó. Csak tud néhány dolgot, ami az esetek zömében beválik és valószínű nálad is befog. Tehát általában úgy van, hogy valamiben többet tud nyújtani mint egy átlag lány, valamiben meg kevesebbet
2018. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak alkoholos,drogos,és ápolatlan emberrel nem foglalkoznak én úgy tudom
2018. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nyilvan jobb lenne egy barátnő de ha mar ennyi idősen meg sose volt akkor most mar valószínűleg nem is lesz. Mert igazából nem sok jo tulajdonságom van ha nem lennek depressziós akkor sem lenne csajom. Helyes sem vagyok. Igazából mar nincs vesztenivalóm, reménykedem hogy találok egy kedves megértő aranyos prostit es akkor megtörténhet a dolog. Ez szerintem sokkal jobb mint szuzen meghalni.
2018. júl. 14. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted miért kerül pénzbe?

Ez üzlet ember, üzlet, nem más...

2018. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rosszlányok nagyon élbezik ha veled vannak! Akkor élveznek el, amikor fizetsz!
2018. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!