Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kavarok egy csajjal, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarok egy csajjal, akivel ma lehet le is fogok fekudni. Rég nem voltam már csajjal, maszturbalni is regen maazturbaltam így félek, hogy egy percig sem fogom bírni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Verd ki.
2018. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy ne lepődjön meg az első gyors lesz.

Tudod mit elárulok valamit jobb kézzel szorítsd meg a kalap alatt ez lehet nem elég de közben egyszerre bal kézzel meg a farkad töve és a feneked luka között arra a belső farokra rá kel markolni be kell nyomni azt a részt,akkor így a kijövő zuhatagot teljesen meg lehet állítani aztán folytatni,nekem már többször sikerült.

2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg evidens. Verd ki! De ha nagyon rég nem voltál, akkor nem csak emiatt kéne aggódnod. Bár nem kéne ilyeneket mondanom. Tudom, hogy lehetetlen, de meg kéne próbálnod nem stresszelni. Ráadásul ha arra gondolsz, hogy korán elmész, akkor el is fogsz
2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat előtte ránts ki egy párszor
2018. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól mondja, ez az elfojtás, egyébként el is lehet élvezni így, hogy nem jön ki sperma.
2018. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne verd ki hidd el jobban jársz! Csak légy őszinte,mond neki h az első rakéta lesz...elsőre orálozzatok mindketten élvezésig,aztán sex csak ,a második 3. menetet már jól fogod bírni úgyis.
2018. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Köszönöm.Valaki legalább érti amit írok.:)
2018. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zuzu82 ***** válasza:

velem is volt màr ilyen


JO TIPPEK:


- Legyèl maximàlisan oszinte a csajjal! Ne kamuzzà hogy te mekkora kiràly vagy meg ilyenek, mond meg neki nyugodtan hogy mi a helyzet


- Kèrd meg a csajodat turelemre! Az elso menet valoszinu nem lesz neki jo, de a màsodik màr jobb lesz, a harmadik mèg annàl is jobb ès igy tovàbb.


Az a baj hogy sok csaj nem turelmes, s az elso hibànàl kidob. Ezèrt fontos az oszintesèg.

2018. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!