Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy sex közben sose tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Nem csak egy sráccal voltam már, de sose sikerült még sex közben elélvezni.

Csak akkor ha a kezükkel csinálták, de akkor se mindig és nem mindenkivel.

20/L


2018. júl. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy nem minden nő képes rá.
2018. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zuzu82 ***** válasza:
55%
vannak ilyen nok.
2018. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rágörcsölsz. Javaslom hogy koncentrálj arra nehogy elélvezz, akkor tuti el fogsz.
2018. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa. Nekem sincs.

A csiklódra koncentráljon a fiú! Nyalja, simogassa, esetleg vibrátort tegyetek oda.

Nekem pl. csak úgy van orgazmusom ha nyalnak és ujjaznak egyszerre.

2018. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak úgy tudok elmenni, ha a csiklómat is simogatom közben. Ujjazásnál is. És az is fontos, hogy ne akard görcsösen elérni, mert ha egyfolytában azon kattogsz közben, hogy el akarsz menni, nem fogsz. Kapcsold ki az agyad, engedd el magad, és élvezd, segíts rá kézzel, jönni fog. Merj erről beszélni a pároddal, biztosan segít ebben. Ki kell tapasztalnod, hogy mitől izgulsz fel jobban, ez is segít.
2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Béna férfiakkal voltál. Ha még a kezükkel sem tudnak kielégíteni, ott elég nagy a baj.
2018. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!