Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elìtélendő, ha egy nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elìtélendő, ha egy nő csak testi kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Nem akar komoly kapcsolatot, de nem akar teljesen szex nélkül élni

2018. júl. 15. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2018. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne természetes? Attól, hogy sok nő nem ilyen, attól ez még természetes, persze sokan máshogy gondolják, de azzal meg nem kell foglalkozni, meg hát nyilván nem is kell szétkürtölni, hogy mit csinálsz :)

F

2018. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én sem tudnék hosszabb ideig szex nélkül lenni.Most még fiatal vagyok és nem csak arra van igényem,de lhet olyan élethelyzet amikor igen.
2018. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem az ! Én is így vagyok férfiként...
2018. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem itélendő el! Nem élünk már a középkorban! Természetes dolog, hogy nekik is vannak szexuális vágyaik és nekik is lehetnek ilyen kapcsolataik!
2018. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ezzel így, csak aki kifejezetten erre vágyik, az nem feltétlenül egyformán éli meg. Valaki folyamatosan váltogatja a partnereit (szerintem ez a rosszabbik megoldás), valaki meg kialakít egy szexkapcsolatot egy adott partnerrel és azzal jár össze.
2018. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7# Ha valaki kialakít egy szexkapcsolatot egy állandó partnerrel, akkor annyi erővel össze is jöhetnének rendesen, nem?! Én nem sok különbséget látok a kettő között, pusztán annyit, ha azt mondják, szexkapcsolatban vannak, és nem járnak, azzal meghagynak egy menekülési útvonalat. Ami pedig abból ered, h az emberek nem szeretik a felelősséget vállalni a tetteikért...


De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem gáz az ilyen nőben is, férfiben is, mert el akarják választani a testiséget a lelki dolgoktól, ami sehova sem vezet, mert a kettő együtt adja a beteljesülést.... Persze kinek mi, de én már megtapasztaltam, h akkor a legjobb a szex is, ha más mélyebb dolgokkal is ki van egészítve.

A magam részéről pedig én úgy vagyok ezzel, h nekem többre van szükségem az alkalmankénti szexnél. Én nem érem be a testiséggel, teljes egészében akarom a partnerem. És ugyanezt elvárom fordítva is, ha csak a testemet akarná, az nem pálya. Vagy kellek neki mindenestől ahogy vagyok, vagy pedig keresgélek tovább, míg nem találok valakit, aki nem éri be csak a testemmel. Persze nekem is hiányzik a szex, de ezért még nem fexem alá bárkinek aki szívesen szexelne velem, inkább megoldom magamnak a dolgot, mert még ha nem is annyira jó,mint lartnerrel, tudom azt, ha egyszer megint odakeveredek, h szexelek valakivel, akkor az hatalmas nagy élmény lesz a sok-sok kihagyás után. Viszont, ha összejárnék valakivel, mert épp ninvs jobb dolgunk, akkor ezzel elaprózom a bennem rejlő érzelmeket/ösztönöket, és így mire a megfelelő partnerrel lennék, már nem fog akkora élményt nyújtani, mert a heti összejárás miatt elveszik a varázs, és teljesen átlagos lesz a dolog. Szóval itt is igaz az, h a kevesebb, néha több!

2018. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem elítélendő mert sok férfi is hasonlóképp ilyen jellegű kapcsolatot keres!

A kérdésem az lenne hogy hol keres ilyen nő partnert ahol megismerkedhetnénk ??

2018. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!