Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Most elég nyersen fogok fogalmazni. Olyan lányokhoz szólna a kérdésem, akik tisztában vannak azzal, hogy a közízlés szerint nem a legszebbek. Nem arra gondolok, hogy kifejezetten csúnya lenne, de azért nem az a típus aki után meg szoktak fordulni a férfiak.

Ha odajönne hozzátok egy fiú aki meg pont olyan, hogy megszokták nézni a lányok és elkérné a telefonszámotokat, mit tennétek? Komolyan vennétek, vagy legalábbis megpróbálnátok, vagy pedig nem tudnátok elhinni, hogy normálisak a szándékai?



2018. júl. 15. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem ebbe a kategóriába tartozok, szoltak megfordulni utánam, de hogy egy jó pasi az utcán odajönne hozzám... az azért meglepne nem kicsit, átverésnek gondolnám.
2018. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván meglepődne biztos, de ez úgyse abba a pillanatban derülne ki hogy mennyire komoly a szándék
2018. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én átverésnek gondolnám, lehet még bunkón el is küldeném a pitsába. Anno az iskolában is láttam mit művelnek másokkal, és ebből indulok ki, nem akarom hogy szivatás áldozata legyek ezért agresszióval reagálok.

Sajnos hiába szeretném hogy egy jó pasi engem akarjon, ez a valóságban lehetetlen.

Egyszer jártam egy hozzám képest rohadt jó pasival, de annyira megbámulták mások hogy féltékenykedtem, beteges módon, és a végén ezért elhagyott...Nem tudtam elképzelni hogy mit szeret rajtam, és féltem hogy elveszik tőlem...

Magam alatt vágtam a fát...Ez a mai napig így lenne sajnos...

2018. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as ez általában így van. Az ilyen lányok sajnos betegesen féltékenyek szoktak lenni, amit nehéz hosszútávon tolerálni.

De nem feltétlen arra gondolok, hogy az utcán. Olyan esetben ahol nem csak egy pillanatra lát, hanem van legalább egy minimális lehetőség arra, hogy valamit meglásson benned, amit más nem

2018. júl. 15. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám komolyan venni

Meg mondanám neki hogy Ne hatagudjon de a telefonomszámom privát!

És tovàbbi szép napot kívánok neki!

24N

2018. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy alapból mindenki úgy áll hozzá, hogy nem veszi komolyan.

Nekem több ismerősömnek is volt úgy, hogy a felállás első ránézésre az volt, hogy egy jóképű görög isten és a halandó tenyeres-talpas parasztlány. Mindenhol az volt, hogy állandó féltékenykedés, amúgy egyik se csalta meg a barátnőjét, tehát alaptalan a féltékenykedés. A másik, hogy kompenzáltak azzal, hogy nagyon csúnyán tudtak bánni a "szebbik" féllel. De annyira nem értettem ezt, hogy nem megbecsülnék, hogy mijük van, hanem konkrétan elérik azt amitől félnek.

Szerintem amúgy ebben valahol nagyon nagy felszínesség van. Mert pont a lány részéről van a külsőségek görcsös ragaszkodása, a fiúnak ugye nem a külsőségek számítanak. Illetve van valaki aki egészében mondjuk nem a legszebb az átlag szemében, attól még egy másik ember megláthatja benne a szépséget.

Ezek szerint ebből kiindulva az van, hogy a ti párkereséseteknél azt keresitek akik szerintetek úgy sem kapnak jobbat nálatok, vagy hogy van ez?

Meg az 5-östől azt szeretném kérdezni, hogy ebben nincs valahol a hitetlenkedés mellett még bosszú is?

2018. júl. 15. 17:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az első barátnőm után azért néha fordultak meg emberek, de egyértelműen ki lehetett jelenteni, ki is jelentette mindenki, őt is beleértve, hogy messze én néztem ki jobban. Ő rá is gazak voltak amiket írtam, bár nem olyan mértékben. Illetve féltékenykedés tekintetében igen. Hajmeresztő volt, bár én ezt elnéztem neki, mert nagyon szerettem
2018. júl. 15. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:

Nevezheted felszínességnek, ez igazából az önbizalomhiányból fakad nálam. Megbecsülném én azt az istencsávót, de nagyobb a félelem a fejemben, amit a másik is észrevesz és előbb utóbb elege lesz...

Az önbizalomhiány meg pont abból fakad hogy mások szerint nem vagyok egy istennő, és ezt egész életemben így hallottam. Szóval mire fel változzon meg a véleményem egyetlen ember miatt? Ehhez idő kell és türelem. A férfiak többsége meg nem türelmes egyáltalán...Jogosan, én se lennék türelmes egy őrült, féltékeny pasival...:)


Amikor van egy kiszemeltem, nem azt nézem hogy hozzám képest mennyire jó pasi, hanem hogy meg van-e benne az amit keresek. Humor, intelligencia, kedvesség és egy kis rosszfiús stílus.

2018. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!