Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lànyok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MisterTT kérdése:

Vannak olyan lànyok akik kellemetlenül èrzik magukat azèrt, mert rajtuk kívül a tàrsasàgban nemigazàn vannak szüzek?

Figyelt kérdés

Konkrètabbul itt vannak e-olyan lànyok akik nagyon rajta vannak a tèman de nem talàlnak erre megoldàst.

Kommentelj vagy írd ki kèrdèsed vagy akàr privatba. (?)


2018. júl. 15. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Manapság a lányok kötelességnek tekintik hogy minél előbb elveszítsék. És igen. Egy társaságban a legtöbb ilyen lány kevesebbnek érzi magát, úgy érzi hogy lemaradt valamiről, pedig a szerelem mindenkire rátalál. Kire előbb, kire később.
2018. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 1 évvel ezelőtt ez volt. Szinte cikinek számított, hogy szűz vagyok. Én meg azt éreztem kicsit cikinek, hogy már szexelnek. Azóta ez megváltozott. Az a része nem érdekel, hogy a kortársak kivel, mikor és hogyan csinálják. Ezen kívül nem érzem cikinek sem amikor mondom, hogy igen, én még szűz vagyok, és még barátom sem volt. Sokak szerint furcsa vagyok, pedig csak az első szerelemre és párkapcsolatra várok és vágyok ami őszinte, igazi és hosszútávú, nem a manapság szokásos, összejövök valakivel, 1 hét után ledobom a bugyit aztán 2 hét után szakítás, pedig nem is volt nevezhető párkapcsolatnak, mert annak igazi jelentése még szikrányira sem rejtőzött közöttük.


Egyik osztálytársam, mikor hallotta ezt, nevetett és csodálkozott, hiszen neki már 12-13 évesen is volt fiúja. Annyiban hagytam. Nem viccelek, az említett lánynak az agya valószínűleg fel van fújva, mert esze az nincs. Barátnőjéről nem is beszélve. Az osztály csitrijei. Még jó, hogy buktak.


A lényeg, hogy már az ilyenek nem tudnak engem befolyásolni mert nem érdekel, és ettől nem leszek kevesebb. Nem fogom azért az elképzelésemet és vágyamat felrúgni, mert másnak furcsa, nem tetszik, vagy éppen nem megfelelő a társadalmi "elvárásnak". Én életem, ő bajuk.


L

2018. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben évekkel ezelőtt, de nem zavart. Láttam, hogy a barátnőim milyen pasikkal jöttek össze csak azért, mert ciki lenne, ha nem lenne. Láttam, hogy inkább teher volt nekik a kapcsolat, mint élmény. Nekem határozott elképzelésem volt arról, hogy mire vágyom egy kapcsolatban, és tudtam, hogy a korombeli fiú ismerőseim ezt nem tudnák megadni. Bárkivel pedig nem szexeltem volna, annyira azért nem volt fontos. Vágytam a szexre, de nem úgy, ahogy a 15-18 évesek általában csinálják.
2018. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor szűz voltam

Nagyívben le szartam hogy a társaságban

4-6 lány már nem volt szűz

Ez engem nem feszéjrzeth jajj Istenem Ők már dignak agyba főbe én meg még nem voltam fiúval

Jaj milyen lehet jaj de jó nekik

Szartam az egészee nem éreztem vikinek azt h szűz vagyok


24N

2018. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
30 évesen már kezdem annak érezni, főleg, mert a baráti társaságomban szinte már mindenki házas, családot alapít és én még az első szexuális élményem sem szereztem meg :( A férfiak akiknek elmondtam vegyesen fogadták, valakit izgat, valaki annyit mond, hogy nem zavarja de ha randira kerülne sor már nem jelentkeznek és hirtelen eltűnnek. Lassan hazudnom kéne, hogy már volt kapcsolatom de nem tudok. Ez is én vagyok így alakult az életem, az időt már nem tudom visszafordítani. :( Néha már nem is törődöm ezzel és már csak kíváncsiságból is mondom, érdekes az emberek hozzá állása ehhez a témához. Alkalmi kapcsolatra kaptam ajánlatokat, de én komolyra vágyom de nem jön össze.
2018. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Segítesz azon akit zavar? :) 18/L
2018. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!