Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Màs tudja ùgy kézzel izgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màs tudja ùgy kézzel izgatni a csiklótokat, hogy élvezzétek?

Figyelt kérdés
Még akárhány kapcsolatom volt ,senki nem tudta kézzel a megfelelő módon izgatni a csiklóm. Egyszerűen túl durva volt ,vagy túl gyengéd. Hiába mutattam, a megfelelő tempót senki sem találta el. Ezért megfogalmazódott bennem a kérdés...lehet ,hogy ez lehetetlen? A férfiak ezt egyszerűen nem tudják kivitelezni?

2018. júl. 16. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
igen az én barátom pl nagyon jól csinálja :D
2018. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

“A férfiak ezt egyszerűen nem tudják kivitelezni?“


Biztos, hogy férfiak voltak? Nem ilyen 20 körüli gyerekek?

2018. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Ők is tudnák ha közben éreznék azt ,hogy mit csinálnak.:-)

Én is úgy vagyok ahogy Te,jobb az eredmény ha magamnak csinálom.Én kezem finomabb ,puhább ,mint a pasiké.

2018. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Férfinak vallották magukat. Egyik sem volt zöldfülű...
2018. júl. 16. 13:22
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Az előtő barátom nagyon ügyes volt kézzel is és szájjal is. Könnyen okozott nekem orgazmust.
2018. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Nekem se tudta még olyan jól és élvezhetően csinálni pasi, mint én magamnak.
2018. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy sokan nem értenek hozzá, pedig többnyire érett-tapasztalt férfiakkal volt eddig kapcsolatom !

Néhányan nem is izgatták, konkrétan kihagyták, és csak a hüvely izgatását csinálták.

Fordult már elő néhányszor ilyen velem is sajnos.

De vannak olyan férfiak, akik tényleg remekül bánnak a nőkkel, életkortól és tapasztaltságtól függetlenül is ! Úgyhogy ez nem ezen múlik !

2018. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Én is ezt gondoltam hogy nincs ilyen, a mostani barátomig. Ő simán elélveztet így is :)
2018. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ritka,mint a fehér holló... Nos hölgyeim csak reméljük,hogy legközelebb egy "aranykezű" férfit fogunk ki!
2018. júl. 16. 13:58
 10/27 anonim ***** válasza:
35%
Hát én férfiként erre azt tudom mondani, hogy eddig minden páromat remekül ki tudtam elégíteni kézzel is, de biztos hogy vannak született bénák...
2018. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!